icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Mezinárodní certifikát kvality ISO 9001:2008
26.06.2013

Mezinárodní certifikát kvality ISO 9001:2008

Již v minulosti bylo Oční centrum Praha držitelem mezinárodního nezávislého certifikátu kvality ISO 9001:2008. V roce 2013 Oční centrum Praha opět úspěšně prošlo nezávislým auditem a na tři roky znovu získalo tento významný certifikát kvality ISO 9001:2008 za kvalitní:

AMBULANTNÍ LÉČENÍ A PREVENTIVNÍ PÉČI V OBORU OFTALMOLOGIE VČETNĚ KOMPLEXNÍHO PŘEDOPERAČNÍHO A POOPERAČNÍHO VYŠETŘENÍ A REFRAKČNÍ CHIRURGIE A OPERATIVY ŠEDÉHO ZÁKALU. 

Neustálé zlepšování kvality služeb a snaha o maximální spokojenost klientů je již od roku 2000 nosnou myšlenkou Očního centra Praha. Znovuzískání tohoto certifikátu - mezinárodně uznávané normy kvality - deklaruje, že kvalita služeb, procesů a chodu celé kliniky je na vysoké úrovni, což potvrzuje i skutečnost, že nezávislý auditor při certifikačním auditu nenalezl žádné nedostatky a kvalitu celé organizace hodnotil velmi kladně. Pro všechny pacienty je i toto znovuzískání normy kvality zřetelným signálem, že kvalita Očního centra Praha je stabilně a dlouhodobě na vysoké úrovni.   

Pro další roky i nadále zůstává hlavním cílem Očního centra Praha neustálé zlepšování kvality služeb a maximální spokojenost klientů, kterou svojí vysokou odborností a přístupem ke každému pacientovi zajišťuje celý lékařský i nelékařský personál Očního centra Praha.


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.