icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Nejlepší dárek k Vánocům? Lepší zrak!
11.12.2015

Nejlepší dárek k Vánocům? Lepší zrak!

Darujte svým blízkým k Vánocům lepší zrak! 

Darujte jim dárkový voucher k nám do Očního centra Praha.

Dárkový voucher se nejspíše bude hodit vašim rodičům či prarodičům, kteří již určitě mají téměř vše, ale zdravý a kvalitní zrak se jim určitě hodit bude :-)

Dárkové vouchery nabízíme na vyšetření a přípravky, které nejsou hrazené ze zdravotního pojištění.

  

Dárkové vouchery Očního centra Praha

 

Voucher na OCT vyšetření v hodnotě 780 Kč

Jedná se o vyšetření sítnice pomocí očního tomografu OCT

Toto vyšetření je důležité zejména pro každého po 50. roce života jako prevence věkem podmíněné makulární degenerace a pro každého po 40. roce života jako prevence glaukomu (zeleného zákalu), nádorových onemocnění nebo otok na sítnici u pacientů s cukrovkou.

 

Voucher na multifokální konzultaci v hodnotě 2.000 Kč

Jedná se o vyšetření a konzultaci před operací šedého zákalu, v rámci které by pacient chtěl využít multifokální nitrooční čočky a zbavit se tak brýlí na všechny vzdálenosti.

Součástí multifokální konzultace je komplexní odborné oční vyšetření ke zjištění objektivní a subjektivní refrakce s následným vyšetřením viděním na dálku i na blízko. Dále je pacientovi změřen nitrooční tlak, vyšetřen přední segment oka a očního pozadí v tzv. rozkapání na štěrbinové lampě. Součástí je i rozhovor s pacientem pro zjištění požadavků a potřeb klienta před plánovanou implantací multifokální čočky. Pokud pacient následně podstoupí implantaci multifokální čočky, je cena konzultace odečtena z ceny čoček.

 

Voucher na slevu na prémiové nitrooční čočky (v hodnotě dle vaší volby)

Pokud některého z vašich rodičů čeká operace šedého zákalu a rádi byste mu dopřáli některou z prémiových nitroočních čoček, můžete mu darovat voucher. Hodnotu voucheru si stanovíte sami dle svých možností a typu čočky.

Nabídka prémiových nitroočních čoček.

 

Macushield

Macushield je doplněk stravy obsahující tři makulární karotenoidy na podporu zraku: Lutein, Zeaxantin a zejména Mezo-Zeaxantin, který se  běžně v lidské stravě nenachází. Tyto přírodní složky napomáhají k ochraně oka tím, že absorbují modrou složku světla, která je přirozenou součástí slunečního i technického záření (např. obrazovek počítačů) a také neutralizují volné radikály, které způsobují poškozování buněk oka.

Macushield je vhodný zejména pro osoby trpící věkem podmíněnou makulární degenerací a dále pro osoby před a po operaci šedého zákalu.

 

 Stačí přijít k nám na kliniku do 22.12.2015 a dárkový voucher si u nás zakoupit!

 

OCP voucher

 

 


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.