Chci se objednat

Nejlepší dárek k Vánocům? Lepší zrak!

11.12.2015
Nejlepší dárek k Vánocům? Lepší zrak!

Darujte svým blízkým k Vánocům lepší zrak! 

Darujte jim dárkový voucher k nám do Očního centra Praha.

Dárkový voucher se nejspíše bude hodit vašim rodičům či prarodičům, kteří již určitě mají téměř vše, ale zdravý a kvalitní zrak se jim určitě hodit bude :-)

Dárkové vouchery nabízíme na vyšetření a přípravky, které nejsou hrazené ze zdravotního pojištění.

  

Dárkové vouchery Očního centra Praha

 

Voucher na OCT vyšetření v hodnotě 780 Kč

Jedná se o vyšetření sítnice pomocí očního tomografu OCT

Toto vyšetření je důležité zejména pro každého po 50. roce života jako prevence věkem podmíněné makulární degenerace a pro každého po 40. roce života jako prevence glaukomu (zeleného zákalu), nádorových onemocnění nebo otok na sítnici u pacientů s cukrovkou.

 

Voucher na multifokální konzultaci v hodnotě 2.000 Kč

Jedná se o vyšetření a konzultaci před operací šedého zákalu, v rámci které by pacient chtěl využít multifokální nitrooční čočky a zbavit se tak brýlí na všechny vzdálenosti.

Součástí multifokální konzultace je komplexní odborné oční vyšetření ke zjištění objektivní a subjektivní refrakce s následným vyšetřením viděním na dálku i na blízko. Dále je pacientovi změřen nitrooční tlak, vyšetřen přední segment oka a očního pozadí v tzv. rozkapání na štěrbinové lampě. Součástí je i rozhovor s pacientem pro zjištění požadavků a potřeb klienta před plánovanou implantací multifokální čočky. Pokud pacient následně podstoupí implantaci multifokální čočky, je cena konzultace odečtena z ceny čoček.

 

Voucher na slevu na prémiové nitrooční čočky (v hodnotě dle vaší volby)

Pokud některého z vašich rodičů čeká operace šedého zákalu a rádi byste mu dopřáli některou z prémiových nitroočních čoček, můžete mu darovat voucher. Hodnotu voucheru si stanovíte sami dle svých možností a typu čočky.

Nabídka prémiových nitroočních čoček.

 

Macushield

Macushield je doplněk stravy obsahující tři makulární karotenoidy na podporu zraku: Lutein, Zeaxantin a zejména Mezo-Zeaxantin, který se  běžně v lidské stravě nenachází. Tyto přírodní složky napomáhají k ochraně oka tím, že absorbují modrou složku světla, která je přirozenou součástí slunečního i technického záření (např. obrazovek počítačů) a také neutralizují volné radikály, které způsobují poškozování buněk oka.

Macushield je vhodný zejména pro osoby trpící věkem podmíněnou makulární degenerací a dále pro osoby před a po operaci šedého zákalu.

  • Balení 90 tablet - 1.200 Kč
  • Balení 5+1 (180 tablet) - 2.250 Kč

 

 Stačí přijít k nám na kliniku do 22.12.2015 a dárkový voucher si u nás zakoupit!

 

OCP voucher