Chci se objednat

V OCP provádíme i plastické operace očních víček

03.02.2016
V OCP provádíme i plastické operace očních víček

Znepříjemňují vám život povislá oční víčka? Dělají vás starší?

Nedovolte jim to!

V Očním centru Praha provádíme i plastické operace očních víček (tzv. blepharoplastika) a pomůžeme vám tak, aby byl váš pohled zase svěží a vypadali jste mladistvě. 

 

Kůže v oblasti očních víček je nejtenčí z celého těla a zároveň je důsledkem neustálého mrkání a pohybu očí velmi zatěžovaná. Proto v oblasti očních víček dochází k prvním viditelným projevům stárnutí pleti. Postupně tak dochází ke ztrátě elasticity kůže a na víčkách se vytváří kožní a tukové nadbytky, které negativně ovlivňují nejen vzhled, ale mají vliv i na kvalitu vidění či na větší únavu a bolestivost očí.

 

Plastická operace očních víček odstraní nadbytečnou a povislou kůži v oblasti víček a pomůže i s podkožními tukovými váčky, žlutavými okraji víček, jejich postavením i tvarem. Po operaci se kůže okolo očí napne a oko se odkryje. Získá se tím výrazně mladistvější vzhled a zároveň se zlepší vidění a rozšíří se zorné pole víček, která poklesla vlivem stárnutí kůže a ztráty její elasticity.

 

Plastická operace očních víček se provádí ambulantně s místním znecitlivěním. Operace trvá kolem 90 minut. Po operaci není nijak ovlivněno vidění a kosmetiku lze opět používat již po 2 týdnech.

 

Máte zájem o operaci očních víček?

Objednejte se k nám na konzultaci a vyšetření před operací!