icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

OCP úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008
17.05.2016

OCP úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008

Oční centrum Praha úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008 v oboru certifikace:

“Ambulantní léčení a preventivní péče v oboru oftalmologie včetně komplexního předoperačního a pooperačního vyšetření a refrakční chirurgie a operativy šedého zákalu”

 

V průběhu dubna podstoupilo Oční centrum Praha nezávislý dozorový audit kvality managementu, kterým úspěšně prošlo a obhájilo tak certifikát mezinárodně uznávané normy kvality ISO 9001:2008.

Certifikát ISO 9001:2008 je potvrzením, že na naší oční klinice poskytujeme pacientům vysoce kvalitní a odbornou lékařskou oční péči a operační zákroky garantované výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

Ředitel Očního centra Praha, Mgr. Adam Janek, považuje úspěšný audit za ocenění práce celého kolektivu OCP a uvádí: “Naším cílem je v první řadě poskytovat našim pacientům tu nejkvalitnější a nejúčinnější péči a neustále naše služby i přístup k pacientům posouvat ke stále větší dokonalosti. Proběhlý audit prokázal, že se nám tento cíl daří naplňovat, což jasně vypovídá o kvalitě našeho zařízení.”

 

Pro všechny pacienty je i tato obhajoba normy kvality zřetelným signálem, že kvalita Očního centra Praha je stabilně a dlouhodobě na vysoké úrovni. 

 

OCP ISO certifikát

 


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.