Chci se objednat

OCP úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008

17.05.2016
OCP úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008

Oční centrum Praha úspěšně obhájilo certifikát kvality ISO 9001:2008 v oboru certifikace:

“Ambulantní léčení a preventivní péče v oboru oftalmologie včetně komplexního předoperačního a pooperačního vyšetření a refrakční chirurgie a operativy šedého zákalu”

 

V průběhu dubna podstoupilo Oční centrum Praha nezávislý dozorový audit kvality managementu, kterým úspěšně prošlo a obhájilo tak certifikát mezinárodně uznávané normy kvality ISO 9001:2008.

Certifikát ISO 9001:2008 je potvrzením, že na naší oční klinice poskytujeme pacientům vysoce kvalitní a odbornou lékařskou oční péči a operační zákroky garantované výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

Ředitel Očního centra Praha, Mgr. Adam Janek, považuje úspěšný audit za ocenění práce celého kolektivu OCP a uvádí: “Naším cílem je v první řadě poskytovat našim pacientům tu nejkvalitnější a nejúčinnější péči a neustále naše služby i přístup k pacientům posouvat ke stále větší dokonalosti. Proběhlý audit prokázal, že se nám tento cíl daří naplňovat, což jasně vypovídá o kvalitě našeho zařízení.”

 

Pro všechny pacienty je i tato obhajoba normy kvality zřetelným signálem, že kvalita Očního centra Praha je stabilně a dlouhodobě na vysoké úrovni. 

 

OCP ISO certifikát