icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Manželé Jenšíkovi podstoupili operaci společně
16.06.2016

Manželé Jenšíkovi podstoupili operaci společně

Manželé Julie a Miloslav Jenšíkovi jsou spolu už 57 let a společně i podstoupili u nás na klinice operaci šedého zákalu! Vše tak mohli prožívat společně, vzájemně se podporovat i si užít skvělý pocit z dokonalého vidění po operaci.

 

Oční centrum Praha si vybrali na doporučení svého syna a snachy, kteří jsou našimi spokojenými pacienty. Pro své rodiče chtěli to nejlepší a proto jim naši kliniku vřele doporučili a zařídili vstupní vyšetření.

Vstupní vyšetření provedla manželům Jenšíkovým paní doktorka Andrea Janeková, která jim navrhla, že by mohli operaci podstoupit společně ve stejný den. A jak pan Jenšík nyní říká, byla to moudrá rada a šťastné rozhodnutí. Jejich dlouholetý vztah, který je šťastný a pevný, prý jako kdyby všechny ty sdílené pocity z operace i mocně polepšeného vidění světa ještě o cosi posílily.

Operaci obou očí manželům Jenšíkovým provedl pan docent Pašta. Dle slov manželů Jenšíkových s nimi pan docent Pašta na sále přátelsky komunikoval a pohodovou atmosféru ještě vystupňovalo, když si prý začal při práci prozpěvovat. Z operačního sálu oba odcházeli v nejlepší pohodě a s úsměvem. 

 

"S novým viděním světa kolem sebe jako bychom o řadu let omládli. Cítíme se skvěle!"

 

Ještě lepší pocit ale zažívali druhý den po operaci, když mohli odložit náplast a okamžitě zjistili, že operovaným okem vidí svět daleko ostřeji a barevněji než předtím. Jak říká pan Jenšík: “To byl prostě pocit k nezaplacení!”. Při operaci šedého zákalu se manželé Jenšíkovi i ve svém věku (77 a 80 let) rozhodli, že na nic není nikdy pozdě, a při operaci si zvolili multifokální čočky SBL-3 DUAL OPTIC, na jejichž vývoji se OCP spolu s americkým výrobcem Lenstec spolupodílelo. Díky těmto novým čočkám nyní vidí kvalitně bez brýlí.

V Očním centru Praha se prý na každém kroku setkávali s přátelským, pozorným a taktním přístupem lékařů, sester i administrativních pracovnic. Díky tomu i pak k samotným operacím  přistupovali s absolutní důvěrou v jejich hladký průběh i zdařilý výsledek. A i když byli na počátku velmi příjemně překvapeni, tak se jim jejich první dojem stále znovu a znovu potvrzoval.

 

Všem, které operace šedého zákalu teprve čeká, vzkazují:

“Po tom, čím jsme prošli a na základě fantastického výsledku operace můžeme všem, kteří se k podobnému kroku teprve chystají, říci jediné: pokud vám v OCP operaci doporučují, neváhejte, nic neodkládejte a svěřte se tomu skvělému týmu se stejnou důvěrou, s jakou jsme do toho šli my. Je nám osmdesát a sedmdesát sedm – ale jako kdybychom s novým viděním světa kolem sebe o řadu let omládli. Cítíme se skvěle!”

 


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.