PROVOZ NEOMEZEN (aktualizováno k 1.3.2021)

Chci se objednat

Manželé Jenšíkovi podstoupili operaci společně

16.06.2016
Manželé Jenšíkovi podstoupili operaci společně

Manželé Julie a Miloslav Jenšíkovi jsou spolu už 57 let a společně i podstoupili u nás na klinice operaci šedého zákalu! Vše tak mohli prožívat společně, vzájemně se podporovat i si užít skvělý pocit z dokonalého vidění po operaci.

 

Oční centrum Praha si vybrali na doporučení svého syna a snachy, kteří jsou našimi spokojenými pacienty. Pro své rodiče chtěli to nejlepší a proto jim naši kliniku vřele doporučili a zařídili vstupní vyšetření.

Vstupní vyšetření provedla manželům Jenšíkovým paní doktorka Andrea Janeková, která jim navrhla, že by mohli operaci podstoupit společně ve stejný den. A jak pan Jenšík nyní říká, byla to moudrá rada a šťastné rozhodnutí. Jejich dlouholetý vztah, který je šťastný a pevný, prý jako kdyby všechny ty sdílené pocity z operace i mocně polepšeného vidění světa ještě o cosi posílily.

Operaci obou očí manželům Jenšíkovým provedl pan docent Pašta. Dle slov manželů Jenšíkových s nimi pan docent Pašta na sále přátelsky komunikoval a pohodovou atmosféru ještě vystupňovalo, když si prý začal při práci prozpěvovat. Z operačního sálu oba odcházeli v nejlepší pohodě a s úsměvem. 

 

"S novým viděním světa kolem sebe jako bychom o řadu let omládli. Cítíme se skvěle!"

 

Ještě lepší pocit ale zažívali druhý den po operaci, když mohli odložit náplast a okamžitě zjistili, že operovaným okem vidí svět daleko ostřeji a barevněji než předtím. Jak říká pan Jenšík: “To byl prostě pocit k nezaplacení!”. Při operaci šedého zákalu se manželé Jenšíkovi i ve svém věku (77 a 80 let) rozhodli, že na nic není nikdy pozdě, a při operaci si zvolili multifokální čočky SBL-3 DUAL OPTIC, na jejichž vývoji se OCP spolu s americkým výrobcem Lenstec spolupodílelo. Díky těmto novým čočkám nyní vidí kvalitně bez brýlí.

V Očním centru Praha se prý na každém kroku setkávali s přátelským, pozorným a taktním přístupem lékařů, sester i administrativních pracovnic. Díky tomu i pak k samotným operacím  přistupovali s absolutní důvěrou v jejich hladký průběh i zdařilý výsledek. A i když byli na počátku velmi příjemně překvapeni, tak se jim jejich první dojem stále znovu a znovu potvrzoval.

 

Všem, které operace šedého zákalu teprve čeká, vzkazují:

“Po tom, čím jsme prošli a na základě fantastického výsledku operace můžeme všem, kteří se k podobnému kroku teprve chystají, říci jediné: pokud vám v OCP operaci doporučují, neváhejte, nic neodkládejte a svěřte se tomu skvělému týmu se stejnou důvěrou, s jakou jsme do toho šli my. Je nám osmdesát a sedmdesát sedm – ale jako kdybychom s novým viděním světa kolem sebe o řadu let omládli. Cítíme se skvěle!”