PROVOZ NEOMEZEN

Chci se objednat

Primář Zugar provedl již 9.000 operací

06.02.2017
Primář Zugar provedl již 9.000 operací

Minulý týden provedl primář Očního centra Praha MUDr. Radan Zugar již 9000. operaci, přičemž 7.000 operací provedl v rámci naší oční kliniky.

 

V Očním centru Praha působí pan primář od roku 2011, kdy nastoupil jako odborný lékař a ještě téhož roku byl jmenován primářem. Působí především na operačním sále, kde se věnuje kataraktové chirurgii a ročně provede více než 1.000 operací šedého zákalu. V rámci ambulantní praxe se pak specializuje především na léčbu sítnice, aplikuje anti-VEGF preparáty a vede glaukomovou poradnu pro léčbu zeleného zákalu.

 

Panu primáři k úctyhodnému jubileu gratulujeme a při této příležitosti jsme se ho zeptali, co ho k očnímu lékařství vlastně přivedlo:

Prim. MUDr. Radan Zugar: “Během studia na lékařské fakultě v Praze mě původně oslovilo více oborů, ale žádný z nich nebyl mým favoritem. Rozhodujícím se tak stalo setkání s bývalým primářem Očního oddělení nemocnice v Kolíně, MUDr. Uhrem, který mě svou osobností a poutavým vyprávěním o očním lékařství natolik zaujal, že jsem se rozhodl ho následovat. Musím říci, že jsem svého rozhodnutí nikdy nelitoval a rovněž doufám, že svému prvnímu učiteli nedělám ostudu.”

 

O tom, že svou práci dělá dobře, svědčí nejen 9.000 provedených operací, ale především spokojenost a důvěra našich pacientů. Od mnohých z nich chodí panu primáři Zugarovi spousta děkovných dopisů, ze kterých má velkou radost a jak sám říká, největší odměnou je pro nás všechny spokojený pacient, který nás doporučí dál svým blízkým, přátelům a ti opět dál a dál. 

 

V loňském roce pan primář Zugar operoval i svého otce a je velmi rád, že operaci mohl provést a dopřát tak svému tátovi nový zrak.

 

Prim. MUDr. Zugar operoval svého otce