PROVOZ NEOMEZEN

Chci se objednat

Již 5000 pacientů jsme zbavili šedého zákalu i brýlí

16.05.2017
Již 5000 pacientů jsme zbavili šedého zákalu i brýlí

V Očním centru Praha jsme již 5.000 pacientů zbavili šedého zákalu a zároveň i závislosti na brýlích. Při operaci šedého zákalu jsme těmto pacientům implantovali prémiové multifokální či trifokální nitrooční čočky, díky kterým nyní vidí úplně bez brýlí.

 

Odhodit brýle i v pokročilém věku

"Čím dál více pacientů si uvědomuje, že díky operaci šedého zákalu mají možnost si vybrat, jak se budou dívat na svět po zákroku. I proto mnoho z nich na svých očích nešetří a při operaci si zvolí multifokální nebo trifokální nitrooční čočky, které je úplně zbaví závislosti na brýlích." říká primář Očního centra Praha MUDr. Radan Zugar a dodává: "Po operaci nám pak často říkají, že opravdu vidí jak zamlada a opravdu si užívají svobody vidění bez brýlí." 

 

Primář MUDr. Radan Zugar:

“ŠANCE VYBRAT SI, JAK SE PO ZÁKROKU BUDETE DÍVAT NA SVĚT, JE PŘI OPERACI ŠEDÉHO ZÁKALU ÚŽASNÝ BONUS”

 

Setkáváme se i s pacienty, kteří si zvolili jen monofokální čočku a poté svého rozhodnutí litují a říkají, že kdyby měli možnost, tak by se rozhodli jinak. Tu ale již nemají a proto primář Zugar doporučuje: "Všem, které operace šedého zákalu teprve čeká, bych rád poradil, aby své rozhodnutí neuspěchali. Přeci jen jde o oči a zbavit se závislosti na brýlích do konce svého života za to stojí."

 

Víme, co nabízíme

V Očním centru Praha spolupracujeme s americkým výrobcem nitroočních čoček Lenstec, který vyrábí nitrooční čočky z nejkvalitnějších a  dlouhodobě prověřených materiálů. Oproti čočkám jiných výrobců, mají nitrooční čočky Lenstec unikátní stupňování po 0,25 dioptriích a umožňují tak pacientovi přesnější a kvalitnější vidění.

Odborní oční lékaři z Očního centra Praha se dokonce spolupodíleli na vývoji nové multifokální čočky SBL-3 DUAL OPTIC, která je nyní implantována po celém světě.