icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Již 5000 pacientů jsme zbavili šedého zákalu i brýlí
16.05.2017

Již 5000 pacientů jsme zbavili šedého zákalu i brýlí

V Očním centru Praha jsme již 5.000 pacientů zbavili šedého zákalu a zároveň i závislosti na brýlích. Při operaci šedého zákalu jsme těmto pacientům implantovali prémiové multifokální či trifokální nitrooční čočky, díky kterým nyní vidí úplně bez brýlí.

 

Odhodit brýle i v pokročilém věku

"Čím dál více pacientů si uvědomuje, že díky operaci šedého zákalu mají možnost si vybrat, jak se budou dívat na svět po zákroku. I proto mnoho z nich na svých očích nešetří a při operaci si zvolí multifokální nebo trifokální nitrooční čočky, které je úplně zbaví závislosti na brýlích." říká primář Očního centra Praha MUDr. Radan Zugar a dodává: "Po operaci nám pak často říkají, že opravdu vidí jak zamlada a opravdu si užívají svobody vidění bez brýlí." 

 

Primář MUDr. Radan Zugar:

“ŠANCE VYBRAT SI, JAK SE PO ZÁKROKU BUDETE DÍVAT NA SVĚT, JE PŘI OPERACI ŠEDÉHO ZÁKALU ÚŽASNÝ BONUS”

 

Setkáváme se i s pacienty, kteří si zvolili jen monofokální čočku a poté svého rozhodnutí litují a říkají, že kdyby měli možnost, tak by se rozhodli jinak. Tu ale již nemají a proto primář Zugar doporučuje: "Všem, které operace šedého zákalu teprve čeká, bych rád poradil, aby své rozhodnutí neuspěchali. Přeci jen jde o oči a zbavit se závislosti na brýlích do konce svého života za to stojí."

 

Víme, co nabízíme

V Očním centru Praha spolupracujeme s americkým výrobcem nitroočních čoček Lenstec, který vyrábí nitrooční čočky z nejkvalitnějších a  dlouhodobě prověřených materiálů. Oproti čočkám jiných výrobců, mají nitrooční čočky Lenstec unikátní stupňování po 0,25 dioptriích a umožňují tak pacientovi přesnější a kvalitnější vidění.

Odborní oční lékaři z Očního centra Praha se dokonce spolupodíleli na vývoji nové multifokální čočky SBL-3 DUAL OPTIC, která je nyní implantována po celém světě.


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.