PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

NOVINKA V OCP: ZEPTO technologie

30.07.2018
NOVINKA V OCP: ZEPTO technologie

Roboticky asistovaná operace

Oční centrum Praha nově svým pacientům nabízí nejnovější operační technologii - tzv. ZEPTO™ technologii - roboticky asistovanou operaci. Jedná se o inovatovní přístup, který se používá při operacích šedého zákalu a při nitroočních operacích zbavujících závislosti na brýlích (operace PRELEX).

"V Očním centru Praha se snažíme svým pacientům neustále přinášet nejrůznější inovace, které zvyšují bezpečnost prováděných zákroků a maximalizují výsledek operace" vysvětluje primář OCP, MUDr. Radan Zugar a dodává: "To splňuje i moderní ZEPTO™ technologie, která nabízí novou kvalitu a výhody nejen pro pacienta, ale i pro očního chirurga během nejdůležitější části operace."

Oční centrum Praha je prvním soukromým pracovištěm v České republice a na Slovensku, které ZEPTO™ technologii vyzkoušelo v praxi.  

 

Šetrnější, bezpečnější a rychlejší operace

OCP ZEPTO

ZEPTO™ technologie je roboticky asistovaná operace, která pomáhá chirurgovi během nejdůležitější části operace a díky tomu je operace pro oko šetrnější, přesnější a zároveň i rychlejší než při současné pulzní či laserové technologii. Zároveň je i cenově dostupná pro většinu pacientů!

 “Pořízením této nové technologie chceme opět zvýšit bezpečí a komfort pro naše pacienty během operačních zákroků” říká ředitel Očního centra Praha Mgr. Adam Janek, MHA, MBA a dodává: “Naším cílem je v první řadě poskytovat našim pacientům tu nejlepší a nejúčinnější péči a neustále celý proces a operaci samotnou posouvat k větší dokonalosti."

ZEPTO™ technologie je držitelem amerického certifikátu FDA – organizace zodpovědné za ochranu veřejného zdraví a bezpečnosti výrobků a technologií. 

 

OCP ZEPTO technologie