PROVOZ NEOMEZEN (aktualizováno k 12.10.2020)

Chci se objednat

Rok 2020, rok sester a porodních asistentek

28.01.2020
Rok 2020, rok sester a porodních asistentek

Světová zdravotnická organizace (WHO) vyhlásila rok 2020 rokem všech sester a porodních asistentek. A my v Očním centru Praha se rádi k “Roku sester” připojujeme!

Rok sester je v letošním roce vyhlášen při příležitosti 200. výročí narození Florence Nightingale - zakladatelky a patronky ošetřovatelství. Právě 12. května v den narození Florence je i každý rok vyhlášen Mezinárodní den sester.

Při poskytování zdravotních služeb hrají zdravotní sestry a porodní asistentky zásadní roli. Rok sester má pozdvihnout a zviditelnit význam sester, jejich náročné práce a jejich velký přínos pro společnost.

I u nás v Očním centru Praha jsou sestřičky významnou součástí týmu a jejich práce na klinice je velmi náročná. Rádi bychom vám tedy v průběhu Roku sester postupně naše sestřičky představili a zároveň více přiblížili, co všechno jejich práce obnáší - jak v ambulanci, tak i na operačním sále, jak se starají o naše pacienty i jak krásná poděkování jim poté spokojení pacienti píší do naší pamětní knihy.

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu!

 

OCP rok sester