Chci se objednat

AKTUALIZACE: UPOZORNĚNÍ PRO PACIENTY

17.03.2020
AKTUALIZACE: UPOZORNĚNÍ PRO PACIENTY

Vážení pacienti, milí spoluobčané,

věnujte, prosím, pozornost následujícímu oznámení.

Velmi si vážíme Vaší neutuchající přízně, nicméně již od pondělí 16.3. jsme přešli do nouzového režimu a jsme nuceni udělat další úpravy provozu. Vzhledem k současné epidemiologické situaci, výzvě vlády ČR a výzvě Ministerstva zdravotnictví z 15.3.2020 jsme omezili plánované neakutní výkony a nyní zajišťujeme výhradně neodkladnou zdravotní péči.

Všichni pacienti, jejichž plánované zákroky mohou být bez újmy na zdraví odloženy, postupně kontaktujeme a domlouváme nové termíny. Nicméně i v současnosti jsme Vám plně k dispozici v nouzovém režimu po předchozím telefonickém objednání – veškeré nezbytné kontroly, akutní stavy a další po vyhodnocení –neodkladnou péči rádi poskytneme.

Jak jsme Vás informovali již dříve, naše pracoviště dodržuje veškerá nejpřísnější epidemiologická opatření a všichni naši zdravotníci jsou v této nelehké době připraveni pro nezbytnou pomoc v boji s koronavirem. Vždy jsme se v první řadě starali a staráme o Vás, a náš vlastní komfort byl a je vždy až na druhém místě. A tak tomu bude i nadále… 

Společně vše zvládneme!

Váš tým OCP!