icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Bez brýlí po čtyřicítce

Přibližně po 40. roce života začne lidské oko ztrácet schopnost akomodovat neboli zaostřovat na blízkou vzdálenost a postupně začneme vidět špatně na čtení, což se projeví tím, že malá písmenka v textu začnou být rozmazaná. Zpočátku tento problém vyřeší oddálení textu, ale postupně se bez brýlí už vůbec neobejdeme. Odborně se tomuto procesu říká presbyopia neboli stařecká vetchozrakost.

 

OCP Bez brýlí po čtyčicítce

Bez brýlí i po čtyřicítce

Pokud vás však nošení brýlí na čtení obtěžuje a omezuje v běžném životě, máme pro vás řešení.

Nedokonalou akomodaci může vyřešit nitrooční operace zraku: PRELEX

Při operaci PRELEX se vymění lidská čočka za novou multifokální nitrooční čočku. Při zákroku lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a díky tomu již brýle na čtení nebudete potřebovat a zároveň nebudete potřebovat ani brýle pro vidění do dálky.

Operace je naprosto bezpečná a není omezena počtem dioptrií. Zároveň je i preventivním léčebným zákrokem, neboť pacientům po této operaci již ve stáří nehrozí vznik šedého zákalu. 

 

Operace PRELEX se provádí ambulantně a trvá přibližně 15 minut. Je zcela bezbolestná a není potřeba žádné anestezie. Oko je při zákroku znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již na operované oko normálně vidí. Operace na druhém oku se provádí obvykle po 2 týdnech.

 

Kvalita a přesnost vidění

V Očním centru Praha spolupracujeme s americkým výrobcem nitroočních čoček Lenstec, který vyrábí nitrooční čočky z nejkvalitnějších a  dlouhodobě prověřených materiálů. Navíc oproti čočkám jiných výrobců, mají nitrooční čočky Lenstec unikátní stupňování po 0,25 dioptriích a umožňují tak pacientovi přesnější a kvalitnější vidění.

Odborní oční lékaři z Očního centra Praha se dokonce spolupodíleli na vývoji nové multifokální čočky SBL-3 DUAL OPTIC, která je nyní implantována po celém světě.

 

Průvodce léčbou Presbyopie

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce léčbou Presbyopie:

 

Zahoďte i vy brýle do koše!

Chcete si užívat svobody bez brýlí i po čtyřicítce? Tak na nic nečekejte a objednejte se k nám na vstupní vyšetření. Naši lékaři vám na základě tohoto vyšetření doporučí to nejlepší řešení, které splní vaše požadavky na kvalitu vidění. 

 

 

horizontal

Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Doporučeno pacienty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.