icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

MUDr. MICHAELA KLEMENTOVÁ
Odborný lékař

MUDr. MICHAELA KLEMENTOVÁ

MUDr. Michaela Klementová vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2013 absolvovala studium anglického jazyka na European School of English v St. Julians.

 

Absolvovala stáž na očním oddělení Fakultní nemocnice Hradec Králové a další odborné stáže ve FN Hradec Králové, v Oblastní nemocnici Trutnov a v Nemocnici Havlíčkův Brod. Po dobu studia a odborných stáží příležitostně pracovala v oblasti event marketingu.

 

MUDr. Michaela Klementová působí v Očním centru Praha jako odborná oční lékařka od srpna 2017.

 

Ve volném čase paní doktorka Klementová ráda sportuje (běh, týmové sporty, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslí) a tráví čas s přáteli. Má ráda hru na klavír, četbu, úpravu včetně střihu videa a poznávání nových lidí.

 

Děkujeme za ochotu a lidský přístup při vyšetření zraku MUDr. Klementové a usměvavé sestřičce. Díky!!! J. Švehlová a paní Svitáková, 11.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

Musím připojit uznání MUDr. Klementové za závěrečnou pooperační kontrolu. Velmi přátelské zacházení s pacientem, kterého poučila o všem, co chtěl znát o stavu svého oka. Budu OCP všem svým známým a přátelům doporučovat za kvalitní, rychlou a pohodovou službu. Ing. Holovacký, Praha, 9.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

 

 OBJEDNAT SE K MUDR. KLEMENTOVÉ

 

 

Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.