PROVOZ NEOMEZEN

Chci se objednat

MUDr. Michaela RATAJOVÁ (KLEMENTOVÁ)
Odborný oční lékař

MUDr. Michaela RATAJOVÁ (KLEMENTOVÁ)

MUDr. Michaela Ratajová (Klementová) vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2013 absolvovala studium anglického jazyka na European School of English v St. Julians.

Absolvovala stáž na očním oddělení FN Hradec Králové a další odborné stáže ve FN Hradec Králové, v Oblastní nemocnici Trutnov a v Nemocnici Havlíčkův Brod. V roce 2021 absolvovala odbornou stáž na oftalmologické klinice FNKV (všeobecná ambulance, lůžkové oddělení, asistence u operací).

Po dobu studia a odborných stáží příležitostně pracovala v oblasti event marketingu.

MUDr. Michaela Ratajová působí v Očním centru Praha jako odborná oční lékařka od srpna 2017.

Zaměřuje se na všeobecnou komplexní oční péči, před a pooperační péči u operací šedého zákalu a laserové zákroky odstraňující druhotný šedý zákal. Participuje na mezinárodní klinické studii léčby sítnice při VPMD.

Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a specializovaných kurzů pro oftalmology v ČR i zahraničí. Každý rok aktivně publikuje postery na sjezdu ČOS a dále měla poster na sjezdu ESCRS 2019 v Paříži.

Je členkou odborné společnosti ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons).

Ve volném čase paní doktorka Ratajová ráda sportuje, zejména se věnuje běhu, jízdě na kole a turistice.

 

Děkujeme za ochotu a lidský přístup při vyšetření zraku MUDr. Klementové a usměvavé sestřičce. Díky!!! J. Švehlová a paní Svitáková, 11.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

Musím připojit uznání MUDr. Klementové za závěrečnou pooperační kontrolu. Velmi přátelské zacházení s pacientem, kterého poučila o všem, co chtěl znát o stavu svého oka. Budu OCP všem svým známým a přátelům doporučovat za kvalitní, rychlou a pohodovou službu. Ing. Holovacký, Praha, 9.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

 

 OBJEDNAT SE K MUDr. RATAJOVÉ