Chci se objednat

STĚHUJEME SE!

V dubnu 2023 se stěhujeme!

Oční centrum Praha se v dubnu 2023 stěhuje do nových prostor budovy Port7, která se nachází na Nádraží Holešovice. Nová budova Port7 se nachází přímo u Vltavy hned za vlakovým nádražím Praha-Holešovice. K budově je velmi dobrá dopravní dostupnost pomocí MHD (metro, tramvaje, autobusy), vlakem i autem. 

Budova Port7 je nově postavena a nemá v současné době žádnou adresu. Dle mapky byste nás ale měli bez problémů najít. Důležité je hledat budovu Port7! Pokud byste bloudili, kontaktujte nás na telefonu 220 807 757 nebo 603 289 736. 

  • od 4.4.2023 budou v nové budově Port7 prováděny pouze operace
  • od 11.4.2023 bude přestěhována celá klinika a najdete již nás jen v nové budově Port7

Navigace do nových prostor Očního centra Praha 

OCP stěhujeme se mapa

 

Metro

Metrem červenou linkou C do stanice Nádraží Holešovice. Výstup směr ulice Partyzánská / vlakové nádraží Praha-Holešovice a PORT7. Poté projít vestibulem vlakového nádraží, kterým dojdete až na konec, a vyjdete rovnou u budovy PORT7.

Tramvaj

Tramvají 6 a 12 do stanice Nádraží Holešovice v ulici Plynární. Poté nejlépe projít přes nástupiště metra a vyjít druhým výstupem z metra směr vlakové nádraží Praha-Holešovice a PORT7. Následně projdete vestibulem vlakového nádraží až na konec a vyjdete rovnou u budovy PORT7.

Tramvají 17 do stanice Nádraží Holešovice v ulici Partyzánská. Poté jít směrem k vlakovému nádraží, projít vestibulem vlakového nádraží až na konec a vyjdete rovnou u budovy PORT7.

Autobus - MHD

Autobusem 112, 156, 187 a 201 do stanice Nádraží Holešovice. Poté nejlépe projít přes nástupiště metra a vyjít druhým výstupem z metra směr vlakové nádraží Praha-Holešovice a PORT7. Následně projdete vestibulem vlakového nádraží až na konec a vyjdete rovnou u budovy PORT7.

Autobus - meziměsto

Meziměstským autobusem na autobusové nádraží Praha Holešovice – jedná se o dopravní spojení ze severozápadního směru (např. Ústí nad Labem, Louny, Neratovice, Česká Lípa, Varnsdorf…). Poté jít směrem k vlakovému nádraží, projit vestibulem vlakového nádraží až na konec a vyjdete rovnou u budovy PORT7.

Vlak

Vlakem do stanice Praha-Holešovice. Poté projít vestibulem vlakového nádraží až za 3. nástupiště na konec a vyjdete rovnou u budovy PORT7. 

Auto

Budova PORT7 se nachází v blízkosti městského okruhu mezi Trojským mostem (ulicí Partyzánská) a mostem Barikádníků (ulicí Argentinská).

Parkování: Nejblíže se dá parkovat na placeném parkovišti přímo vedle vlakového nádraží Praha-Holešovice. Dále pak je možné parkovat v blízké ulici Vrbenského, kde je oranžová zóna placeného stání (kód oblasti: P7-0106). Případně můžete parkovat i kdekoliv v okolních ulicích Nádraží Holešovice na zónách placeného stání. Pro osoby ZTP a ZPT/P je možné po domluvě s recepcí zajistit parkování v budově PORT7.