PROVOZ NEOMEZEN (aktualizováno k 1.3.2021)

Chci se objednat

Naděžda Poršová
pacientka s trifokální nitrooční čočkou

"Nebojte se, stojí to za to!"

 

Paní Poršová v dětství brýle nenosila, ale v dospělosti začala nosit brýle na dálku a po 40. roce se jí začal rapidně zhoršovat zrak i do blízka. Když jí byl diagnostikován i šedý zákal a musela na operaci, rozhodla se, že se s operací zbaví i brýlí.

 

MUDr. Janina Waloszková jí po podrobném předoperačním vyšetření doporučila implantaci trifokálních čoček Zeiss Trifocal, které zajišťují ostré vidění bez brýlí do blízka, na střední vzdálenost i do dálky. 

 

Toto řešení se mi hned zalíbilo. Brýle mi totiž opravdu překážely a to především v práci, kde potřebuji vidět na blízko i do dálky. Nejenže mi často klouzaly po nose, ale neustále jsem brýle musela měnit dle potřeby. Brýle mě omezovali i při běžných činnostech doma a navíc v létě venku, jsem nemohla nosit sluneční brýle, což bylo dost nepříjemné” prozrazuje pacientka. S implantací trifokálních čoček proto hned souhlasila.

 

Před samotnou operací jsem se dost bála, ale pan docent Pašta, který mě operoval byl na sále úplně skvělý. Nyní můžu říci všem, které operace teprve čeká: nebojte se, stojí to za to!“ sděluje paní Poršová svou zkušenost i pro ostatní pacienty.

 OCP spokojení pacienti

Na kontrole po operaci u paní doktorky Waloszkové se usmívala a byla naprosto nadšená z nového vidění bez brýlí. Zároveň vyjádřila i celkovou spokojenost s přístupem všech lékařů i sestřiček Očního centra Praha.