PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

ZEPTO technologie

Roboticky asistovaná operace

Oční centrum Praha je prvním soukromým pracovištěm v České republice a na Slovensku, které ZEPTO™ technologii vyzkoušelo v praxi. Jedná se o nejnovější technologii, která se používá při operacích šedého zákalu a nitroočních refrakčních operacích. 

 

Šetrnější, bezpečnější a rychlejší operace

Chirurgové a odborní lékaři Očního centra Praha neustále přinášejí do rutinního provozu nejrůznější inovace, které zvyšují bezpečnost prováděných zákroků a maximalizují výsledek operace. To splňuje i moderní OCP ZEPTOZEPTO™ technologie, která je zároveň držitelem amerického certifikátu FDA – organizace zodpovědné za ochranu veřejného zdraví a bezpečnosti výrobků a technologií.

ZEPTO™ technologie je roboticky asistovaná operace, která pomáhá chirurgovi během nejdůležitější části operace a díky tomu je operace pro vaše oko šetrnější, přesnější a zároveň i rychlejší než při současné pulzní či laserové technologii.

 

Cenová dostupnost pro každého

Roboticky asistovanou operací pomocí ZEPTO™ technologie si u nás v Očním centru Praha může dovolit každý. Navíc je tato technologie až třikrát cenově dostupnější než dosavadní laserové postupy.

 

Pro koho je ZEPTO™ technologie vhodná?

 

OCP primář Zugar Pro každého pacienta, který chce maximalizovat bezpečný průběh a výsledek své operace. říká primář Očního centra Praha MUDr. Radan Zugar a dodává: “Zejména bych ji doporučil pacientům, kteří se rozhodli pro implantaci prémiových nitroočních čoček, kde jsou nejvyšší požadavky na přesnost každého kroku operace. A dále i pacientům při řešení těžkých a komplikovaných případů šedého zákalu.”

 

Chystáte se na operaci šedého zákalu? Chtějte ZEPTO™ technologii!

 

 

 

horizontal