PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Plastické operace víček

Znepříjemňují vám život povislá oční víčka? Dělají vás starší?

Nedovolte jim to!

V Očním centru Praha provádíme i plastické operace očních víček (tzv. blepharoplastika) a pomůžeme vám tak, aby byl váš pohled zase svěží a vypadali jste mladistvě. 

Kůže v oblasti očních víček je nejtenčí z celého těla a zároveň je důsledkem neustálého mrkání a pohybu očí velmi zatěžovaná. Proto v oblasti očních víček dochází k prvním viditelným projevům stárnutí pleti. Postupně tak dochází ke ztrátě elasticity kůže a na víčkách se vytváří kožní a tukové nadbytky, které negativně ovlivňují nejen vzhled, ale mají vliv i na kvalitu vidění či na větší únavu a bolestivost očí. 

Estetické operace víček jsou vhodné pro ženy i pro muže. Operace očních víček odstraní nadbytečnou a povislou kůži v oblasti víček a pomůže i s podkožními tukovými váčky, žlutavými okraji víček, jejich postavením i tvarem. Po operaci se kůže okolo očí napne a oko se odkryje. Získá se tím výrazně mladistvější vzhled a zároveň se zlepší vidění a rozšíří se zorné pole víček, která poklesla vlivem stárnutí kůže a ztráty její elasticity.

OCP platické operace víček

Plastická operace očních víček se provádí ambulantně s místním znecitlivěním. Operace trvá kolem 90 minut. Po operaci není nijak ovlivněno vidění a kosmetiku lze opět používat přibližně po 2 týdnech.

                                  

horizontal