PROVOZ NEOMEZEN

Chci se objednat

Nitrooční čočky

Oční centrum Praha již dlouhou dobu spolupracuje s americkým výrobcem nitroočních čoček Lenstec, který je jako jedna z mála světových firem držitelem certifikátu FDA – americké organizace zodpovědné za ochranu veřejného zdraví a bezpečnosti výrobků.

OCP nitrooční čočkyPrémiové čočky společnosti Lenstec jsou vyrobeny z nejkvalitnějších, dlouhodobě prověřených biokompatibilních materiálů.

 

Nejpřesnější vidění 

Nitrooční čočky společnosti Lenstec navíc mají, jako jediné na světě, odstupňování po 0,25 dioptriích.

Toto odstupňování po 0,25 dioptriích se již dlouhou dobu běžně používá pro brýlová skla a kontaktní čočky a v současnosti, zásluhou pokrokové technologie společnosti Lenstec, je tato možnost konečně dostupná i pro nitrooční čočky. 

Vysoká přesnost při výrobě a odstupňování jednotlivých dioptrií napomáhá tomu, aby Vaše pooperační vidění bylo co nejlepší.

Zároveň díky speciálnímu technologickému postupu výroby jsou dosahované výrobní tolerance nitroočních čoček ±0,11 dioptrie, přičemž standard požadovaný ISO normou a dosahovaný při výrobě nitroočních čoček ostatními výrobci je ±0,4 dioptrie.

Všechny nitrooční čočky používané v Očním centru Praha lze implantovat velmi malým řezem (přibližně 2,2 mm), což umožňuje rychlé a bezpečné hojení. 

 

OCP prim. MUDr. Radan Zugar 

"Výběr typu nitroočních čoček je velmi individuální. Vždy záleží na přání a představě pacienta o tom, jak komfortně chce po operaci vidět. Monofokální čočky umožňují ostré vidění pouze na jednu vzdálenost. Multifokální čočky umožňují pacientovi po operaci vidět bez brýlí na blízko i na dálku. Trifokální čočky pak jsou víceméně vylepšené multifokální čočky, která navíc umožňují i kvalitní vidění na střední vzdálenost."

MUDr. Radan Zugar, primář Očního centra Praha

horizontal