PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Nitrooční čočky

Výběr typu nitroočních čoček je velmi individuální. Vždy záleží na přání a představě pacienta o tom, jak komfortně chce po operaci vidět. Výběr nitroočních čoček konzultuje pacient s lékařem v rámci předoperačního vyšetření.

V Očním centru Praha nabízíme pouze kvalitní nitrooční čočky nejvýznamnějších světových výrobců Zeiss, Alcon a dalších. Nemusíte se bát, že bychom vám nabízeli levné a nekvalitní čočky vyráběné v rozvojových zemích.

Operace šedého zákalu je v Očním centru Praha plně hrazena ze zdravotního pojištění. Zdravotní pojišťovny hradí pouze monofokální nitrooční čočky, které po operaci zlepší vidění na jednu vzdálenost.

"Mějte na paměti, že operace šedého zákalu je pro vás jediná, neopakovatelná příležitost zvolit si, jak se budete na svět dívat po zákroku. Proto vám velmi doporučuji, abyste pro operaci zvážili výběr doplatkové prémiové či nadstandardní nitrooční čočky. Tyto čočky budou pro váš zrak šetrnější, poskytnou vám lepší kontrastní citlivost, a dokonce vám mohou umožnit zbavit se závislosti na brýlích." vysvětluje MUDr. Radan Zugar, primář Očního centra Praha. prim. MUDr. Radan Zugar

 

Nabídka prémiových nitroočních čoček

V rámci prémiové léčby šedého zákalu si může pacient zvolit speciální oční čočky a brýle natrvalo odložit. Na výběr pacienti mají:

  • Multifokální/trifokální/EDOF nitrooční čočky, díky kterým uvidí kvalitně na blízko i na dálku a úplně se tak zbaví závislosti na brýlích.
  • Asférické čočky, které poskytují kvalitnější vidění za šera.
  • Torické čočky, které pacienta zbaví astigmatismu.
 
V Očním centru Praha volí více než 85 % pacientů některou z našich prémiových nitroočních čoček!

 

horizontal