icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Léčba zeleného zákalu

Glaukom neboli zelený zákal je jedním z častých očních onemocnění. Glaukomová poradna v Očním centru Praha nabízí očním lékařům a jejich pacientům komplexní oční vyšetření a umožňuje tak rozhodnutí o racionální léčbě zeleného zákalu.

Oční centrum Praha využívá široké spektrum moderních diagnostických metod nejenom pro časnou diagnostiku glaukomového onemocnění, ale i pro jeho sledování v čase. Mezi tyto metody mimo jiné patří vyšetření zorného pole a stavu zrakového nervu perimetrem, analýza vrstvy nervových vláken, papily zrakového nervu i předního segmentu oka přístrojem OCT a v neposlední řadě analýza předního segmentu oka a komorového úhlu pomocí rotační Scheimpflugovy kamery Pentacam.

Kromě nastavení konzervativní terapie provádíme v indikovaných případech laserovou iridotomii a ve spolupráci s klinickým pracovištěm Ústřední vojenské nemocnice, jejíž přednosta - doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO - je odborným garantem Očního centra Praha, zajišťujeme v případě nutnosti i chirurgické řešení glaukomového onemocnění. Glaukomovou poradnu v Očním centru Praha vede primář MUDr. Radan Zugar.

horizontal

Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.

Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.