icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Zboží k prodeji

Pro zajištění komplexní oční péče je nově součástí nabídky prodej sortimentu zboží, který souvisí s naší zdravotní péčí.

Veškeré výrobky jsou ihned ke koupi na recepci Očního centra Praha.

 

Oční kapky Hyal-Drop

OCP oční kapky Hyal-Drop

Oční kapky Hyal-Drop zvlhčují povrch očí, příjemně oči osvěžují, uklidňují a přináší dlouhotrvající pocit úlevy od potíží souvisejících s nedostatečným zvlhčováním očí. Jsou vhodné i ke zvlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Objem 10 ml.

Cena: 190 Kč

 

Oční kapky Artelac Triple Action

OCP Artelac Triple Action

Oční kapky Artelac Triple Action zvlhčují povrch očí a poskytují okamžitou a dlouhotrvající úlevu při pocitu suchého oka, podráždění, pálení, či pocitu prachu a zaručují tak svým uživatelům nadstandardní komfort. Jsou šetrné k povrchu oka a podporují všechny tři vrstvy slzného filmu.

Cena: 270 Kč 

  

Oční kapky HYLO-GEL

OCP Hylo-gel kapky

Oční kapky HYLO-GEL se používají k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku. Na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Objem 10 ml.

Cena: 279 Kč

 

Macushield

Macushield

Cena:

 

 

Maska na oči TheraPearl

OCP Maska na oči TheraPearl

Masku na oči TheraPearl lze použít jako teplý nebo studený zábal. Přináší úlevu po chirurgickém zákroku nebo při otoku očí (váčky a kruhy pod očima), při problémech se suchých očí a otocích způsobených alergií. Dále při problémech s dutinami nebo při bolestech hlavy.

Použití: studený zábal - zmrazit alespoň na 2 hodiny, teplý zábal - ohřát v mikrovlnné troubě dle návodu.

Cena: 220 Kč

 

 

Micelární voda Blephasol

OCP micelární voda Blephasol

Micelární voda s vysokou snášenlivostí pro každodenní hygienu citlivých očních víček. Jemně čistí okraje očních víček od nečistoty a líčidel, aniž by oči dráždil anebo poškozoval pokožku či vnější vrstvu epidermu. Není parfémovaný a mastný.

Cena: 209 Kč

 

 

Pouzdro na kontaktní čočky

OCP pouzdro na kontaktní čočky

Pacientům, kteří si z důvodu očního vyšetření potřebují vyndat kontaktní čočky a nemají u sebe pouzdro, nabízíme možnost zakoupení pouzdra přímo u nás na klinice.

Cena: 59 Kč

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

 

horizontal

Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.

Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.