icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Zboží k prodeji

Pro zajištění komplexní oční péče je nově součástí nabídky prodej sortimentu zboží, který souvisí s naší zdravotní péčí.

Veškeré výrobky jsou ihned ke koupi na recepci Očního centra Praha.

 

Oční kapky Hyal-Drop

OCP oční kapky Hyal-Drop

Oční kapky Hyal-Drop zvlhčují povrch očí, příjemně oči osvěžují, uklidňují a přináší dlouhotrvající pocit úlevy od potíží souvisejících s nedostatečným zvlhčováním očí. Jsou vhodné i ke zvlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Objem 10 ml.

Cena: 190 Kč

 

Oční kapky Artelac Triple Action

OCP Artelac Triple Action

Oční kapky Artelac Triple Action zvlhčují povrch očí a poskytují okamžitou a dlouhotrvající úlevu při pocitu suchého oka, podráždění, pálení, či pocitu prachu a zaručují tak svým uživatelům nadstandardní komfort. Jsou šetrné k povrchu oka a podporují všechny tři vrstvy slzného filmu.

Cena: 270 Kč 

  

Oční kapky HYLO-GEL

OCP Hylo-gel kapky

Oční kapky HYLO-GEL se používají k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku. Na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Objem 10 ml.

Cena: 279 Kč

 

Macushield

Macushield

Cena:

 

 

Maska na oči TheraPearl

OCP Maska na oči TheraPearl

Masku na oči TheraPearl lze použít jako teplý nebo studený zábal. Přináší úlevu po chirurgickém zákroku nebo při otoku očí (váčky a kruhy pod očima), při problémech se suchých očí a otocích způsobených alergií. Dále při problémech s dutinami nebo při bolestech hlavy.

Použití: studený zábal - zmrazit alespoň na 2 hodiny, teplý zábal - ohřát v mikrovlnné troubě dle návodu.

Cena: 220 Kč

 

 

Micelární voda Blephasol

OCP micelární voda Blephasol

Micelární voda s vysokou snášenlivostí pro každodenní hygienu citlivých očních víček. Jemně čistí okraje očních víček od nečistoty a líčidel, aniž by oči dráždil anebo poškozoval pokožku či vnější vrstvu epidermu. Není parfémovaný a mastný.

Cena: 209 Kč

 

 

Pouzdro na kontaktní čočky

OCP pouzdro na kontaktní čočky

Pacientům, kteří si z důvodu očního vyšetření potřebují vyndat kontaktní čočky a nemají u sebe pouzdro, nabízíme možnost zakoupení pouzdra přímo u nás na klinice.

Cena: 59 Kč

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

 

horizontal

Online objednávka
Doporučeno pacienty
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.