PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Zboží k prodeji

Pro zajištění komplexní oční péče je nově součástí nabídky prodej sortimentu zboží, který souvisí s naší zdravotní péčí.

Veškeré výrobky jsou ihned ke koupi na recepci Očního centra Praha.

 

Macushield

Macushield

Doplněk stravy, který obsahuje tři makulární karotenoidy na podporu zraku: Lutein, Zeaxantin a Mezo-Zeaxantin. Ověřený patentovaný preparát na ochranu sítnice v centrální části makuly. Vhodný před a po operaci šedého zákalu a dále u pacientů s věkem podmíněnou makulární degenerací.

Cena:

  • Balení 30 tablet: 450 Kč
  • Balení 90 tablet: 1.200 Kč
  • Akce MacuShield 5+1 - balení 180 tablet: 2.250 Kč

 

Edemo

Edemo, doplněk stravy

Doplněk stravy, který obsahuje přírodní extrakty obsahující kaštan koňský, břízu bělokorou, zinek a karotenoid lutein. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku a kartenoid lutein se ve vysoké míře se nachází v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Balení obsahuje 60 kapslí.

Cena: 319 Kč

 

Oční kapky Hyal-Drop

OCP oční kapky Hyal-Drop

Oční kapky Hyal-Drop zvlhčují povrch očí, příjemně oči osvěžují, uklidňují a přináší dlouhotrvající pocit úlevy od potíží souvisejících s nedostatečným zvlhčováním očí. Jsou vhodné i ke zvlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Objem 10 ml.

Cena: 190 Kč

 

Oční kapky Artelac Triple Action

OCP Artelac Triple Action

Oční kapky Artelac Triple Action zvlhčují povrch očí a poskytují okamžitou a dlouhotrvající úlevu při pocitu suchého oka, podráždění, pálení, či pocitu prachu a zaručují tak svým uživatelům nadstandardní komfort. Jsou šetrné k povrchu oka a podporují všechny tři vrstvy slzného filmu.

Cena: 270 Kč 

  

Oční kapky HYLO-GEL

OCP Hylo-gel kapky

Oční kapky HYLO-GEL se používají k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku. Na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Objem 10 ml.

Cena: 299 Kč

 

Oční kapky HYLO-COMOD

Oční kapky HYLO COMOD poskytují potřebnou vlhkost suchým a bolestivým očím. Pomáhají posílit přirozený slzný film v oku a poskytují dlouhodobou ochranu proti závažnému poškození, které by mohlo být způsobeno vysycháním. Objem 10 ml.

Cena: 260 Kč

 

Oční kapky EvoTears

Oční kapky EvoTears zvlhčují povrch oka, stabilizují slzný film a zmírňují příznaky syndromu suchého oka. Rozprostírají se na povrchu slzného filmu a vytváří ochrannou vrstvu lipidové i podkladové vodné vrstvy. Objem 3 ml. 

Cena: 380 Kč

 

BRUDY SEC

OCP BRUDYSEC

Unikátní potravinový doplněk s obsahem OMEGA-3 mastných kyselin (rybí olej) a vitamínů pro řešení syndromu suchého oka bez umělých slz.

Cena:

  • Balení 30 tablet: 560 Kč (akce: 2x30 tablet = 1x30 tablet ZDARMA)
  • Balení 90 tablet: 1.268 Kč (akce: 2x90 tablet = 2x30 tablet ZDARMA)

 

Recugel

OCP Recugel 

Oční gel pro zlepšení zvlhčení povrchu očí, který má také schopnost regenerovat buňky a obnovit tak strukturu rohovky. Má okamžitý zklidňující účinek, přináší pocit osvěžení a chrání zdraví oka. Gelové složení zaručuje dlouhodobý účinek. Objem 10 g.

Cena: 119 Kč

 

VitA - POS

OCP VitA-POS

Jemná oční mast s vitaminem A udržuje rohovku, spojivku i okraje očních víček během noci zvlhčené a stabilizuje slzný film. Zabraňuje zalepení očních víček a vzniku usazenin, čímž vytváří optimální podmínky pro hojení podrážděných tkání.

Cena: 169 Kč

 

Micelární voda Blephasol

OCP micelární voda Blephasol

Micelární voda s vysokou snášenlivostí pro každodenní hygienu citlivých očních víček. Jemně čistí okraje očních víček od nečistoty a líčidel, aniž by oči dráždil anebo poškozoval pokožku či vnější vrstvu epidermu. Není parfémovaný a mastný.

Cena: 209 Kč

  

Posiforlid oční maska

 

Posiforlid oční maska poskytuje jednoduché a účinné zahřátí očních víček při blefaritidě a poruše funkce Meibomových žláz. Je vhodná při ošetření zánětu očních víček, poruchy funkce žláz v očních víčkách a dále u ječného a vlčího zrna. Teplo vycházející z masky: změkčuje krusty na okraji očních víček, zlepšuje přívod krve do očních víček a změkčuje sekreci v Meibomových žlázách. 

Cena: 290 Kč

 

Pouzdro na kontaktní čočky

OCP pouzdro na kontaktní čočky

Pacientům, kteří si z důvodu očního vyšetření potřebují vyndat kontaktní čočky a nemají u sebe pouzdro, nabízíme možnost zakoupení pouzdra přímo u nás na klinice.

Cena: 30 Kč

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

 

horizontal