PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Vstupní vyšetření - laser

Rozhodli jste se zbavit se brýlí na dálku? Před samotnou operací je vždy nutné podstoupit komplexní vyšetření, na jehož základě lékař posoudí vhodnost operace a doporučí nejlepší možné řešení. Podrobné vyšetření vašeho zraku je zárukou toho nejlepšího výsledku.

Podrobné vstupní vyšetření trvá většinou asi 60 - 90 minut, je zcela bezbolestné a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Během vyšetření vám budou rozkapány oči, z toho důvodu nebudete po vyšetření způsobilý řídit auto.

Na vyšetření k nám si prosím s sebou vezměte:

  • občanský průkaz
  • brýle, které nosíte
  • seznam léků, které užíváte

 

Kompletní postup předoperačního vyšetření

1. Anamnéza

Anamnéza slouží ke zjištění důležitých informací týkajících se vašeho zdravotního stavu a zrakových vad, a to včetně očních vad v rodině.

 

2. Přístrojová měření

Na speciálních přístrojích vám budou změřeny dioptrické vady oka, nitrooční tlak, tloušťka a zakřivení rohovky, šíři zornice a binokulární vidění. Poté následuje rozkapání očí, které cíleně brání vašim očím zaostřovat a lékař tak může stanovit vaši skutečnou dioptrickou vadu. Zároveň podstoupíte vyšetření zadní části oka, stav sítnice a čočky.

 

3. Konzultace s očním lékařem

Předoperační vyšetření zakončíte konzultací u očního lékaře, který vám vysvětlí celý průběh operace a doporučí vám nejlepší řešení pro vás. 

Nebojte se lékaře během předoperačního vyšetření na cokoliv zeptat a prokonzultujte s ním všechny možnosti operace.

 

horizontal