icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Neustále se vzděláváme - odborný seminář pro oční lékaře a sestřičky
22.02.2016

Neustále se vzděláváme - odborný seminář pro oční lékaře a sestřičky

V prostorech Očního centra Praha jsme minulý týden uspořádali odborné semináře, které byly určeny pro oční specialisty a zdravotní sestřičky.

 

Téma semináře:

“NOVÉ CESTY V SOUDOBÉ OFTALMOLOGII”

 

V úvodu semináře přivítal všechny účastníky ředitel OCP, Mgr. Adam Janek.  Následně proběhly 4 odborné přednášky v rámci každého semináře.

 

Program semináře pro oční lékaře

 

Program semináře pro zdravotní sestry

 

Součástí programu jednotlivých přednášek byla i diskuse a proběhla řada dotazů, zejména k tématu přednášky pana docenta Pašty ohledně Schariothoy makulární čočky a dále přednášky pana doktora Janeka ohledně operace šedého zákalu novým fakoemulzifikačním systémem.

 

Účastníci semináře byli s programem velmi spokojeni a po absolvování semináře obdrželi i certifikáty o účasti na odborné vzdělávací akci v rámci celoživotního vzdělávání lékařů evidovaných u České lékařské komory a v rámci celoživotního vzdělávání všeobecných sester evidovaných u České asociace sester.

 

Na semináře navazovalo malé pohoštění v prostorách kliniky, během kterého si účastníci semináře mohli vyměnit své zkušenosti a názory na léčbu a zároveň si i popovídat o daných tématech se všemi přednášejícími.

 

Seminář pro oční lékaře a sestry pořádalo Oční centrum Praha v rámci svých vzdělávacích programů. Do budoucna plánujeme v seminářích pokračovat a těšíme se tedy na další setkání!


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.