PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Účast na Mezinárodním kongresu ČSRKCH

20.05.2016
Účast na Mezinárodním kongresu ČSRKCH

Neustále se vzděláváme! 

Náš tým se účastní 14. Mezinárodního kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, který probíhá ve dnech 20. - 21. května 2016.

 

Na kongresu naši odborníci z řad lékařů i ambulantních sester absolvují řadu zajímavých přednášek, odborných diskusí a zároveň se zúčastní i videofestivalu, na kterém shlédnou  videoukázky zajímavých případů z operačních sálů.

 

Na kongresu bude mít Oční centrum Praha i aktivní vystoupení, neboť na kongresu budou přednášet i všichni naši operatéři, kteří se s kolegy z oboru podělí o naše zkušenosti a postupy léčby v oblasti refrakční a kataraktové chirurgie:

 

  • Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO: “Porovnání uživatelských kvalit přístrojů Centurion a Infinity" 
  • Prim. MUDr. Radan Zugar: “Naše klinické zkušenosti s asymetricky rotační multifokální čočkou SBL-3 od firmy Lenstec ve 4letém sledovacím období”
  • MUDr. Michal Janek: „Nová“ akomodační čočka Tetraflex HD – 12 let zkušeností"

 

Pan docent Pašta se zároveň i aktivně účastní dvou odborných panelových diskusí na téma “Katarakta - Astigmatismus” a dále “Katarakta - Femtokatarakta”.

 

Přínosem kongresu je pro nás nejen neustálé vzdělávání, ale i setkání s odborníky v oboru, které nám poskytuje možnost sdílení informací a výměny zkušeností a názorů na postupy léčby.