Chci se objednat

Účast na Mezinárodním kongresu ČSRKCH

20.05.2016
Účast na Mezinárodním kongresu ČSRKCH

Neustále se vzděláváme! 

Náš tým se účastní 14. Mezinárodního kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, který probíhá ve dnech 20. - 21. května 2016.

 

Na kongresu naši odborníci z řad lékařů i ambulantních sester absolvují řadu zajímavých přednášek, odborných diskusí a zároveň se zúčastní i videofestivalu, na kterém shlédnou  videoukázky zajímavých případů z operačních sálů.

 

Na kongresu bude mít Oční centrum Praha i aktivní vystoupení, neboť na kongresu budou přednášet i všichni naši operatéři, kteří se s kolegy z oboru podělí o naše zkušenosti a postupy léčby v oblasti refrakční a kataraktové chirurgie:

 

  • Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO: “Porovnání uživatelských kvalit přístrojů Centurion a Infinity" 
  • Prim. MUDr. Radan Zugar: “Naše klinické zkušenosti s asymetricky rotační multifokální čočkou SBL-3 od firmy Lenstec ve 4letém sledovacím období”
  • MUDr. Michal Janek: „Nová“ akomodační čočka Tetraflex HD – 12 let zkušeností"

 

Pan docent Pašta se zároveň i aktivně účastní dvou odborných panelových diskusí na téma “Katarakta - Astigmatismus” a dále “Katarakta - Femtokatarakta”.

 

Přínosem kongresu je pro nás nejen neustálé vzdělávání, ale i setkání s odborníky v oboru, které nám poskytuje možnost sdílení informací a výměny zkušeností a názorů na postupy léčby.