PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Odborný seminář Očního centra Praha

03.06.2016
Odborný seminář Očního centra Praha

V prostorech Očního centra Praha jsme ve čtvrtek 2. června 2016 uspořádali další odborný seminář pro naše lékařské kolegy.

 

Cílem těchto seminářů OCP je nejen předávání našich zkušeností dalším odborným lékařům, ale i vzájemná diskuse o moderních trendech a legislativních novinkách. 

V úvodu semináře přivítal všechny účastníky ředitel OCP, Mgr. Adam Janek. Následně proběhly odborné přednášky pana primáře Zugara a dalších odborných lékařů Očního centra Praha.

 

Program semináře

  • Prim. MUDr. Radan Zugar: Projevy vybraných celkových onemocnění na oku 
  • MUDr. Janina Waloszková: Hodnocení očního pozadí a visu u diabetika
  • MUDr. Andrea Janeková: Způsobilost k řízení motorových vozidel aneb co na to vyhláška 
  • Prim. MUDr. Radan Zugar: Nový fakoemulzifikační systém na našem pracovišti a větší bezpečí pro pacienta při operaci šedého zákalu

 

Součástí programu jednotlivých přednášek byla diskuse a proběhla řada dotazů. Na přednášky navazovalo také diagnostické měření na moderních přístrojích včetně prezentace jejich využití v praxi.

Na seminář navazovalo i malé pohoštění v prostorách kliniky, během kterého si účastníci semináře mohli vyměnit své zkušenosti a názory na léčbu a zároveň si i popovídat o daných tématech se všemi přednášejícími. Při odchodu obdrželi účastníci semináře i certifikáty o účasti na odborné vzdělávací akci v rámci celoživotního vzdělávání lékařů evidovaných u České lékařské komory.

 

V letošním roce tak Oční centrum Praha pořádalo v rámci svých vzdělávacích programů již druhý seminář pro své odborné kolegy a jistě se nejednalo o poslední akci.

 

fotofotofotofotofotofoto