icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Odborný seminář Očního centra Praha
03.06.2016

Odborný seminář Očního centra Praha

V prostorech Očního centra Praha jsme ve čtvrtek 2. června 2016 uspořádali další odborný seminář pro naše lékařské kolegy.

 

Cílem těchto seminářů OCP je nejen předávání našich zkušeností dalším odborným lékařům, ale i vzájemná diskuse o moderních trendech a legislativních novinkách. 

V úvodu semináře přivítal všechny účastníky ředitel OCP, Mgr. Adam Janek. Následně proběhly odborné přednášky pana primáře Zugara a dalších odborných lékařů Očního centra Praha.

 

Program semináře

 

Součástí programu jednotlivých přednášek byla diskuse a proběhla řada dotazů. Na přednášky navazovalo také diagnostické měření na moderních přístrojích včetně prezentace jejich využití v praxi.

Na seminář navazovalo i malé pohoštění v prostorách kliniky, během kterého si účastníci semináře mohli vyměnit své zkušenosti a názory na léčbu a zároveň si i popovídat o daných tématech se všemi přednášejícími. Při odchodu obdrželi účastníci semináře i certifikáty o účasti na odborné vzdělávací akci v rámci celoživotního vzdělávání lékařů evidovaných u České lékařské komory.

 

V letošním roce tak Oční centrum Praha pořádalo v rámci svých vzdělávacích programů již druhý seminář pro své odborné kolegy a jistě se nejednalo o poslední akci.

 


Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.