PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

S přístrojem nové generace jsme za rok provedli více než 3.000 operací!

27.01.2017
S přístrojem nové generace jsme za rok provedli více než 3.000 operací!

Na začátku roku 2016 investovalo Oční centrum Praha do pořízení nového přístroje s technologií “SAVE VISION SYSTEM”, díky které již rok poskytuje svým pacientům vyšší bezpečí a komfort při operaci šedého zákalu.

 

Stali jsme se tak první soukromou oční klinikou v České republice, která tuto nejmodernější technologii začala používat. 

 

Za uplynulý rok jsme s přístrojem nové generce provedli více než 3.000 operací!

 

A k tomu, jakých výsledků jsme za uplynulý rok s novým přístrojem dosáhli, se nám vyjádřil náš pan primář MUDr. Radan Zugar: “Mohu potvrdit, že investice do nového přístroje nám pomáhá poskytovat našim pacientům jen tu nejlepší a neúčinnější péči. Po operaci šedého zákalu s novou technologií je rekonvalescence mnohem kratší a oko je po operaci klidnější. Zvlášť přínosný je pak u náročnějších operací v případech, kdy k nám dorazí pacienti se zanedbaným šedým zákalem -  díky tomuto novému přístroji nyní můžeme těmto pacientům poskytnout bezpečnější postup.”

 

Pacienti jsou pro nás na prvním místě a chceme jim poskytovat jen tu nejlepší a nejúčinnější péči! Věříme, že se nám to i touto investicí daří, a potvrzují nám to i samotní pacienti, kteří jsou s péčí u nás opravdu spokojeni!

 

Nová technologie "SAVE VISION SYSTEM"