PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Aktivní účast OCP na kongresu Evropské oftalmologické společnosti

11.06.2017
Aktivní účast OCP na kongresu Evropské oftalmologické společnosti

Oční centrum Praha dosáhlo obrovského úspěchu! Naše paní doktorka MUDr. Andrea Janeková představila výsledky naší práce na mezinárodním kongresu Evropské oftalmologické společnosti.

 

Mezinárodní kongres Evropské oftalmologické společnosti probíhá ve dnech 10. - 13. června 2017 ve španělské Barceloně. Kongres se koná jednou za 2 roky a účastní se jej špičky evropské oftalmologie.

 

Během 4 dnů kongresu se zde setkali oftalmologové ze 150 zemí světa a vzájemně zde sdílejí informace a nové poznatky. Součástí je také výstava, na které  jsou představeny nejnovější technologie a zařízení. V rámci kongresu probíhají přednášky a prezentace o všech možných aspektech oftalmologie a jednou z nich je i příspěvek zástupkyně Očního centra Praha, MUDr. Andrey Janekové.

 

Paní doktorka Janeková vystoupila s příspěvkem  “4 YEARS OF CLINICAL EXPERIENCE WITH MULTIFOCAL SEGMENTED BI-ASPHERIC LENS”. Představila tak čtyřleté výsledky týkající se nitrooční čočky, na jejímž vývoji se Oční centrum Praha podílelo.

 

OCP MUDr. Andrea Janeková, SOE 2017

 

Představení výsledků práce Očního centra Praha kolegům z celé řady zemí je pro nás obrovským úspěchem a jsme opravdu hrdí. 

fotofotofotofoto