Chci se objednat

MUDr. Andrea Janeková přednášela na mezinárodním kongresu ESCRS

11.10.2017
MUDr. Andrea Janeková přednášela na mezinárodním kongresu ESCRS

Naši odborníci se ve dnech 7. - 11. října 2017 účastnili kongresu Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie (ESCRS) v portugalském Lisabonu. A naše paní doktorka Andrea Janeková zde dokonce i přednášela.

Kongres ESCRS je největším evropským oftalmologickým kongresem a účastnilo se jej celkem 8500 odborníků z celého světa. Za OCP se zúčastnil odborný garant a operatér pan docent Jiří Pašta, paní doktorka Andrea Janeková a pan ředitel Adam Janek. Zúčastnili se zde celé řady odborných přednášek, na kterých načerpávali nejnovější informace a poznatky v postupech léčby, o které se po svém návratu podělí i s ostatními kolegy v OCP.

 

Obrovský úspěch OCP! 

Obrovským úspěchem na kongresu ESCRS pak byla i přednáška naší paní doktorky Andrey Janekové - z České republiky zde totiž vystoupilo jen 6 přednášejících a pro Oční centrum Praha to navíc bylo první takto významné vystoupení na mezinárodním kongresu.

Přednáška paní doktorky Janekové “Clinical experience with multifocal segmented bi-aspheric lens SBL-3 with 400 eyes on file” představila naše 4leté výsledky studie týkající se nitrooční čočky SBL-3, na jejímž vývoji se Oční centrum Praha podílelo. Paní doktorka Janeková přednášela před zaplněným sálem a její přednáška včetně následné diskuse měla velký úspěch. 

Představení výsledků práce Očního centra Praha na největším evropském kongresu je pro nás obrovským úspěchem! Moc paní doktorce Janekové gratulujeme a jsme opravdu hrdí!

fotofotofotofotofoto