PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

MUDr. Andrea Janeková přednášela na mezinárodním kongresu ESCRS

11.10.2017
MUDr. Andrea Janeková přednášela na mezinárodním kongresu ESCRS

Naši odborníci se ve dnech 7. - 11. října 2017 účastnili kongresu Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie (ESCRS) v portugalském Lisabonu. A naše paní doktorka Andrea Janeková zde dokonce i přednášela.

Kongres ESCRS je největším evropským oftalmologickým kongresem a účastnilo se jej celkem 8500 odborníků z celého světa. Za OCP se zúčastnil odborný garant a operatér pan docent Jiří Pašta, paní doktorka Andrea Janeková a pan ředitel Adam Janek. Zúčastnili se zde celé řady odborných přednášek, na kterých načerpávali nejnovější informace a poznatky v postupech léčby, o které se po svém návratu podělí i s ostatními kolegy v OCP.

 

Obrovský úspěch OCP! 

Obrovským úspěchem na kongresu ESCRS pak byla i přednáška naší paní doktorky Andrey Janekové - z České republiky zde totiž vystoupilo jen 6 přednášejících a pro Oční centrum Praha to navíc bylo první takto významné vystoupení na mezinárodním kongresu.

Přednáška paní doktorky Janekové “Clinical experience with multifocal segmented bi-aspheric lens SBL-3 with 400 eyes on file” představila naše 4leté výsledky studie týkající se nitrooční čočky SBL-3, na jejímž vývoji se Oční centrum Praha podílelo. Paní doktorka Janeková přednášela před zaplněným sálem a její přednáška včetně následné diskuse měla velký úspěch. 

Představení výsledků práce Očního centra Praha na největším evropském kongresu je pro nás obrovským úspěchem! Moc paní doktorce Janekové gratulujeme a jsme opravdu hrdí!

fotofotofotofotofoto