PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Primář Zugar provedl již 10.000 operací šedého zákalu

19.10.2017
Primář Zugar provedl již 10.000 operací šedého zákalu

Pan primář Radan Zugar dnes provedl svou jubilejní 10.000 operaci šedého zákalu. Moc gratulujeme a přejeme spoustu další úspěšných operací a spokojených pacientů.

 

Pan primář Zugar působí v Očním centru Praha od roku 2011, kdy nastoupil jako odborný lékař a ještě téhož roku byl jmenován primářem. Věnuje se především operacím šedého zákalu - celkem provedl již zmíněných jubilejních 10.000 úspěšných operací, z toho 8.000 operací v rámci Očního centra Praha. Vedle chirurgické praxe se u nás věnuje i ambulantní péči, v rámci které se specializuje především na léčbu sítnice, aplikuje anti-VEGF preparáty a vede glaukomovou poradnu pro léčbu zeleného zákalu.

 

Svou první operaci šedého zákalu provedl pan primář již v roce 1999. V té době se ještě využívala jiná operační metoda tzv. extrakapsulární extrakce čočky, kdy se oko otevíralo řezem přes 10 mm, čočka se z oka odstraňovala kromě pouzdra úplně vcelku a následně se oko muselo zašívalo asi 7 stehy. Od této doby se operační metody i přístrojové vybavení velmi změnily. V rámci Očního centra Praha využíváme nejmodernější technologie, které operatérovi přináší větší komfort a pacientovi více bezpečí.

 

Naše pamětní kniha se denně plní spousty poděkování panu primáři Zugarovi od spokojených pacientů, kteří jsou mu vděčni nejen za nové vidění, ale i jeho velmi lidský přístup.

 

Pan primář Zugar je úžasný, milý, pečlivý a mimořádně schopný a ochotný. Moc děkujeme. (Poděkování od spokojeného pacienta v pamětní knize OCP ze dne 24.3.2017)

 

Děkuji panu primáři a milému kolektivu za provedení operace šedého zákalu obou očí. Vše bylo perfektní! Moc děkuji! Ing. Josef Číhal (Poděkování od spokojeného pacienta v pamětní knize OCP ze dne 24.1.2017)

 

Děkuji panu primáři a celému kolektivu OCP za příjemné zacházení a bezvadně odvedenou práci. A za ten strach to ani nestálo!!! (Poděkování od spokojené pacientky v pamětní knize OCP ze dne 19.1.2017)

 

Prim. Zugar - 10000. operace, jubilejní pacient