PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

V dubnu 2023 jsme se přestěhovali!

14.04.2023
V dubnu 2023 jsme se přestěhovali!

Oční centrum Praha se v dubnu 2023 přestěhovalo do nových prostor budovy Port7, která se nachází na Nádraží Holešovice. Nová budova Port7 se nachází přímo u Vltavy hned za vlakovým nádražím Praha-Holešovice. K budově je velmi dobrá dopravní dostupnost pomocí MHD (metro, tramvaje, autobusy), vlakem i autem.

Budova Port7 je nově postavena a nemá v současné době žádnou adresu. Dle mapky byste nás ale měli bez problémů najít. Důležité je hledat budovu Port7! Pokud byste bloudili, kontaktujte nás na telefonu 220 807 757 nebo 603 289 736.

 

Navigace do nových prostor Očního centra Praha

OCP mapa jak se k nám dostanete

 

Metro

Metrem červenou linkou C do stanice Nádraží Holešovice. Vystupte z metra směr vlakové nádraží Praha-Holešovice a Port7. Projděte celý vestibul vlakového nádraží až na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

 

Tramvaj

Tramvají 6 a 12 do stanice Nádraží Holešovice v ulici Plynární. Poté nejlépe projděte přes nástupiště metra a vyjděte druhým výstupem z metra směr vlakové nádraží Praha-Holešovice a Port7. Projděte celý vestibul vlakového nádraží až na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

Tramvají 17 do stanice Nádraží Holešovice v ulici Partyzánská. Poté jděte směrem k vlakovému nádraží. Projděte celý vestibul vlakového nádraží až na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

 

Autobus - MHD

Autobusem 112, 156, 187 a 201 do stanice Nádraží Holešovice. Poté nejlépe projděte přes nástupiště metra a vyjděte druhým výstupem z metra směr vlakové nádraží Praha-Holešovice a Port7. Projděte celý vestibul vlakového nádraží až na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

 

Autobus - meziměsto

Meziměstským autobusem na autobusové nádraží Praha-Holešovice. Jedná se o dopravní spojení ze severozápadního směru (např. Ústí nad Labem, Louny, Neratovice, Česká Lípa, Varnsdorf…). Poté jděte směrem k vlakovému nádraží. Projděte celý vestibul vlakového nádraží až na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

 

Vlak

Vlakem do stanice Praha-Holešovice. Poté jděte vestibulem vlakového nádraží až za 3. nástupiště na konec, kde zároveň projdete i budovou Port7. Jakmile vyjdete ven, dejte se doprava a po cca 100 m je vchod do OCP.

 

Auto

Pro dovezení pacientů co nejblíže k budově Port7 je nejvhodnější příjezd ulicí Pod Dráhou, kterou dojedete až k budově (ulice končí vjezdem do garáží budovy). Pacienta je potřeba vysadit dole u nájezdové rampy a dojít pěšky po nájezdové rampě po pravé straně budovy ke vchodu do kliniky (cca 50 m).

Parkovat se dá kdekoliv v okolních ulicích na zónách placeného stání nebo na parkovišti vedle vlakového nádraží Praha-Holešovice.

 

fotofotofotofoto