PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Rozšířili jsme síť očních ambulancí MediPort

01.12.2023
Rozšířili jsme síť očních ambulancí MediPort

Od roku 2021 začalo Oční centrum Praha budovat síť očních ambulancí MediPort, které poskytují primární oftalmologickou péči. V současné době tato síť zahrnuje již sedm ambulancí v Praze a Středočeském kraji.

Vzhledem k tomu, že v dnešní době je kapacita běžných očních ambulancí tzv. “nahraně”, má řada lidí stále větší problém dostat se na kvalitní oční pracoviště. Či pokud již v odborné péči jsou, mají často problém s délkou objednací doby a někde pacienti čekají na vyšetření i půl roku či déle.

“V rámci zachování dostupnosti primární oční péče přebíráme dlouhodobě zaběhlé oční ambulance od lékařů v pokročilém věku. Cílem je, abychom pokračovali v péči pro stávající pacienty, ale zároveň se snažíme i zvýšit kapacitu těchto ordinací tak, abychom byli schopni nabídnout primární oční péči i dalším, kteří ji potřebují.” 

sděluje k budování sítě očních ambulancí MediPort Adam Janek, CEO Očního centra Praha a sítě MediPort.

V očních ambulancích MediPort je pacientům nabízena komplexní primární oční péče a pokud potřebují specializované vyšetření či chirurgický zákrok, jsou předáni k návazné odborné péči do Očního centra Praha. Veškerá péče je tak “pod jednou střechou” a pacient slepě neputuje systémem.

Kapacita ordinací je v současné době k dispozici i pro nové pacienty, kteří se mohou objednat na stránkách www.ocnimediport.cz.