PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Rodiče 2,5 měsíční holčičky
Poděkování panu primáři na portále uLékaře.cz

"Díky rychlé reakci se dcerku podařilo zachránit, je zdravá a v pořádku. Ještě jednou vám velice děkujeme."

Poděkování z uLékaře.cz

 
Vážený pane primáři, 
 
chtěla bych Vám jménem naší poradny moc poděkovat za Vaši pomoc pacientům z uLékaře. Dostali jsme nyní krásnou zpětnou vazbu na dotaz z roku 2019!, kde nám píše vděčná maminka, na jejíž dotaz jste tehdy odpovídal. 
 
Šlo o dvou a půl měsíční holčičku s patrným zákalem v oku, a díky Vašemu doporučení rodiče ihned vyhledali odbornou pomoc. 
 
Dopis od maminky Vám zde přikládám:
Dobrý den, ráda bych vám poslala zpětnou vazbu na vaši službu. Už to bude 4 roky. Musíme zpětně velice poděkovat, protože odpověď od pana primáře byla velkým impulsem, abychom dceru ihned objednali na vyšetření do dětské nemocnice v Brně, kde již vše šlo ráz naráz. Dcerce byl diagnostikován retinoblastom, zhoubný nádor sítnice. Díky rychlé reakci se dcerku podařilo zachránit, je zdravá a v pořádku, i když na to jedno očičko nevidí. Ještě jednou vám velice děkujeme." 
 
Ještě jednou veliké díky za Váš milý přistup, všechny Vaše přínosné a přesné odpovědi a Váš čas, který jste nám a našim pacientům za tu dobu, co s námi od roku 2016 jste, věnoval. Svůj vděk a poděkování s Vašimi odpověďmi dosud vyjádřilo 113 dotazujích :))
 
A děkuji také za Vaši štědrost. Asi Vám to už psala Anna Vomáčková, ale kdyby ne, ráda bych, aby to nezapadlo. Poděkování totiž přichází nejen od pacientů, ale i od těch, kterým posíláte finanční příspěvek. Poděkování od paní ředitelky z Domácího hospicu Srdcem Kolín: '' Děkujeme za Váš finanční dar, děkujeme za vaši přízeň. Jsme potěšeni, že se podílíte na dostupnosti hospicové péče a důstojném doprovázení v posledních fází života.''
 
Děkuji i já jménem nás všech v uLékaře.cz. Moc si spolupráce s Vámi vážíme. 
 
S pozdravem a přáním pěkného pátku, víkendu i celého léta 
 
 
-- 
MUDr. Soňa Boušková
Chief Medical Officer
 
uLékaře.cz