PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Eliška Fialová
Po implantaci ICL čoček

"Probudit se ráno a po 20 letech znovu vidět ostře považuji za zázrak, ke kterému mi tady pomohli."

Spokojená pacientka Eliška Fialová u nás podstoupila implantaci fakických nitroočních čoček ICL.

Vzhledem k vysokému počtu -10 dioptrií nemohla podstoupit laserovou operaci. Naše lékařky pro ní ale našli řešení - implantaci fakických nitroočních čoček ICL

Operovala ji paní doktorka Andrea Janeková a v rámci před a pooperační péče se o ni starala paní doktorka Adriana Balestreri, která se specializuje na péči o pacienty před refrakčními operacemi. 

Díky operaci u nás nyní vidí slečna Eliška ostře bez brýlí a kontaktních čoček a z nového vidění je nadšená. Po operaci nám napsala moc krásné hodnocení na náš Google profil.

"Probudit se ráno a po 20 letech znovu vidět ostře považuji za zázrak, ke kterému mi tady v centru pomohli. Kvůli vysokému počtu dioptrií mi zde po komplexním vyšetření bylo doporučeno podstoupit implantaci ICL. I když jsem se ze začátku (pro mě do té doby neznámého) zákroku trochu bála, tak jsem brzy zjistila, že obavy tady nejsou vůbec na místě. Zákrok je opravdu bezbolestný, rychlý a již druhý den jsem viděla (prostě zázrak).
Personál je zde velmi milý, vstřícný a profesionální. Moje velké díky patří všem sestřičkám, optometristkám a lékařům, s kterými jsem se setkala. Jmenovitě paní doktorce Janekové, doktorce Balestreri a sestřičce Barchánkové!
Nemůžu být víc spokojená a rozhodně doporučuji všem, kteří ještě váhají."

Eliška Fialová, hodnocení na Google, duben 2024

OCP reference - pacientka po ICL