PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Miroslava Novotná
důchodkyně

"Jsem Vám neskonale vděčná, vrátili jsme mi zase krásu života."

Vážený pane řediteli!

Touto cestou bych chtěla poděkovat Vám i celému Očnímu centru za skvěle provedené operace šedého zákalu.

Jsem z východních Čech a už 10 let se snažím být zdravá. Přesto už mám ve svých 64 letech umělé kyčelní i kolenní klouby, mám těžkou artritidu, artrózu, revmatoidní artritidu, apod. V poslední době jsem začala mít problémy se zrakem. Objevil se šedý zákal v pravém a pak v levém oku. Byla jsem zoufalá! Naštěstí mě naše oční lékařka MUDr. Otčenášková když viděla, že se mi to rychle šíří, telefonicky objednala k Vám na Oční centrum Praha a během 14 dní jste mi poslali pokyny k předoperačnímu vyšetření, datum operace a dokonce i popis cesty po Praze k Vám. Už to bylo velmi milé a Váš dopis, pane řediteli, který se týkal operace, průběhu a všech pokynů před i po mi dodal naději a sílu.

Do Prahy mě vezl manžel se synem. Vaše Centrum je opravdu jedno z mála krásných pracovišť, které jsem ve zdravotnictví viděla. Všude, hned u recepce vlídná slova a úsměv. Perfektní vybavení, klidné prostředí a ochota pomoci. Všechny sestřičky, které rozkapávají oči Vás vždy s úsměvem připravují. Také lékařka měla pro mě laskavá slova a porozumění. Ztratit zrak – to by byl můj konec! Operace proběhla velmi dobře, bezbolestně a s pocitem, že jsem v dobrých rukách. Po operaci jsem dostala kapky a rozpis kolikrát denně kapat a šťastně jsem odcházela.

Dnes mám již jedno oko 14 dní po operaci a druhé týden. Jsem šťastná!

Vážený pane řediteli, máte skvělý pracovní tým a úspěšné a milé pracoviště.

Vřele doporučuji všem, kteří mají strach z operace, aby navštívili Vaše Oční centrum a viděli zase krásnou přírodu a mohli si užívat celý život.

Jsem Vám neskonale vděčná, vrátili jsme mi zase krásu života. Nikdy na vás nezapomenu.

Vaše vděčná pacientka,

Miroslava Novotná