PROVOZ NEOMEZEN

Chci se objednat

Prémiové multifokální nitrooční čočky

Přinášíme Vám základní charakteristiku nitroočních čoček, které nabízíme pacientům v Očním centru Praha. Důležité pro Vás ale bude důkladné vstupní vyšetření a konzultace s našimi očními specialisty, kteří Vám vysvětlí rozdíly v jednotlivých prémiových nitroočních čočkách a pomohou Vám vybrat tu nejlepší možnou variantu pro Vás.

 

Nitrooční čočka SBL-3 DUAL OPTIC využívá nejmodernější technologie zpracování s vysokou přesností. Její multifokální design optických zón poskytuje pouze jeden přechod mezi zónami vidění do dálky, do blízka i na střední vzdálenost. Na rozdíl od jiných multifokálních čoček, které obvykle selhávají během soumraku, za šera, při oslnění od protijedoucích vozidel během řízení apod., SBL-3 Dual Optic minimalizuje stupeň těchto fenoménů. Odstupňování po 0,25D umožňuje 3x větší přesnost dioptrické hodnoty. Nitrooční čočka SBL-3 Dual Optic se vyznačuje výbornou kontrastní citlivostí. SBL-3 Dual Optic byla v České republice poprvé implantována právě v Očním centru Praha.

 

Nitrooční čočka Tetraflex HD je americká akomodační čočka, která umožňuje zároveň i korekci vetchozrakosti (presbyopie) a aktivní život bez brýlí. Odstupňování po 0,25D umožňuje 3x větší přesnost dioptrické hodnoty. Pacient je schopen vidět na střední vzdálenost i do dálky bez brýlí. Její promyšlená konstrukce využívá přirozených akomodačních mechanizmů lidského oka. Materiál, z něhož je čočka vyrobena, se vyznačuje nízkým výskytem nežádoucích pooperačních světelných fenoménů a záblesků, což bývá častým problémem u jiných typů čoček řešících presbyopii. Tetraflex HD je ideální nitrooční čočka pro aktivní seniory a řidiče.

 

Acrysof Restor je americká multifokální asférická nitrooční čočka mající žlutý filtr pro ochranu sítnice. Acrysof Restor je nejčastěji implantovaná multifokální čočka na světě. Umožňuje vidění bez brýlí na dálku, na blízko i na střední vzdálenost. Laserová dokorekce je v ceně zákroku.

 

Tecnis je americká multifokální asférická nitrooční čočka pro pacienty s vetchozrakostí nebo šedým zákalem. Umožňuje vidění bez brýlí na dálku, na blízko i na střední vzdálenost. Laserová dokorekce je v ceně zákroku.

 

Zeiss Trifocal je trifokální čočka zajišťující ostré vidění bez brýlí do blízka, na střední vzdálenost i do dálky. V porovnání s multifokální čočkou je vylepšeno vidění na střední vzdálenost (např. při práci na počítači).

horizontal