Chci se objednat

Prémiové multifokální nitrooční čočky

Řešení pro náročné bez závislosti na brýlích

SBL-3 bifokální čočka 

Bifokální nitrooční čočka SBL-3 využívá nejmodernější technologie zpracování s vysokou přesností. Její multifokální design optických zón poskytuje pouze jeden přechod mezi zónami vidění do dálky, do blízka i na střední vzdálenost. Na rozdíl od jiných multifokálních čoček, které obvykle selhávají během soumraku, za šera, při oslnění od protijedoucích vozidel během řízení apod., SBL-3 Segmented Bifocal minimalizuje stupeň těchto fenoménů. Vyznačuje se výbornou kontrastní citlivostí.

Odstupňování po 0,25D umožňuje 3x větší přesnost dioptrické hodnoty.

Nitrooční čočka SBL-3 Segmented Bifocal byla v České republice poprvé implantována právě u nás v Očním centru Praha, které se významně podílelo na jejím vývoji.

 

 

 

Acrysof Restor je americká multifokální asférická nitrooční čočka mající žlutý filtr pro ochranu sítnice. Acrysof Restor je nejčastěji implantovaná multifokální čočka na světě. Umožňuje vidění bez brýlí na dálku, na blízko i na střední vzdálenost. Laserová dokorekce je v ceně zákroku.

 

Tecnis je americká multifokální asférická nitrooční čočka pro pacienty s vetchozrakostí nebo šedým zákalem. Umožňuje vidění bez brýlí na dálku, na blízko i na střední vzdálenost. Laserová dokorekce je v ceně zákroku.

 

Zeiss Trifocal je trifokální čočka zajišťující ostré vidění bez brýlí do blízka, na střední vzdálenost i do dálky. V porovnání s multifokální čočkou je vylepšeno vidění na střední vzdálenost (např. při práci na počítači).

horizontal