Chci se objednat

Prémiové nitrooční čočky

HIGH DEFINITION prémiová čočka

Měkká nitrooční asférická čočka pro lepší kontrastní citlivost se speciálním žlutým filtrem chránícím sítnici oka před modrým a ultrafialovým zářením. Nitrooční čočka HDY navíc významně zlepšuje vidění za šera a za snížených světelných podmínek.

K nitrooční čočce HDY obdrží každý pacient ZDARMA doplněk MacuShield na ochranu sítnice a podporu kvality vidění v hodnotě 450 Kč.

Ukázka rozdílu vidění se standardní a prémiovou čočkou

  

Tetraflex HD - akomodační čočka

Jedná se nitrooční akomodační čočku, která umožňuje zároveň i korekci vetchozrakosti (presbyopie) a aktivní život bez brýlí. Pacient je schopen vidět na střední vzdálenost i do dálky bez brýlí. Její promyšlená konstrukce využívá přirozených akomodačních mechanizmů lidského oka.

Odstupňování po 0,25D umožňuje 3x větší přesnost dioptrické hodnoty.

Materiál, z něhož je čočka vyrobena, se vyznačuje nízkým výskytem nežádoucích pooperačních světelných fenoménů a záblesků, což bývá častým problémem u jiných typů čoček řešících presbyopii. Tetraflex HD je ideální nitrooční čočka pro aktivní seniory a řidiče.

Na vývoji nitrooční čočky Tetraflex HD jsme se podíleli a byla poprvé v ČR implantována právě u nás v Očním centru Praha.

 

horizontal