PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Prémiové nitrooční čočky

HIGH DEFINITION prémiová čočka

Měkká nitrooční asférická čočka pro lepší kontrastní citlivost se speciálním žlutým filtrem chránícím sítnici oka před modrým a ultrafialovým zářením. Nitrooční čočka HDY navíc významně zlepšuje vidění za šera a za snížených světelných podmínek.

K nitrooční čočce HDY obdrží každý pacient ZDARMA doplněk MacuShield na ochranu sítnice a podporu kvality vidění v hodnotě 450 Kč.

Ukázka rozdílu vidění se standardní a prémiovou čočkou

  

Tetraflex HD - akomodační čočka

Jedná se nitrooční akomodační čočku, která umožňuje zároveň i korekci vetchozrakosti (presbyopie) a aktivní život bez brýlí. Pacient je schopen vidět na střední vzdálenost i do dálky bez brýlí. Její promyšlená konstrukce využívá přirozených akomodačních mechanizmů lidského oka.

Odstupňování po 0,25D umožňuje 3x větší přesnost dioptrické hodnoty.

Materiál, z něhož je čočka vyrobena, se vyznačuje nízkým výskytem nežádoucích pooperačních světelných fenoménů a záblesků, což bývá častým problémem u jiných typů čoček řešících presbyopii. Tetraflex HD je ideální nitrooční čočka pro aktivní seniory a řidiče.

Na vývoji nitrooční čočky Tetraflex HD jsme se podíleli a byla poprvé v ČR implantována právě u nás v Očním centru Praha.

 

horizontal