PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Operace na splátky bez navýšení

Chcete se zbavit brýlí a čoček, ale investice za operaci je pro vás finančně náročná? V Očním centru Praha pro vás máme řešení, v podobě OPERACE NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ.

 

Podmínky operace na splátky bez navýšení

Žadatel

  • musí být starší 18 let,
  • musí být občan České republiky s trvalým bydlištěm na území České republiky,
  • musí mít stálý příjem, který může doložit.

Při podpisu smlouvy žadatel dokládá

  • občanský průkaz,
  • druhý doklad totožnosti – řidičský průkaz, cestovní pas nebo kartičku pojišťovny,
  • potvrzení příjmů vystavené a potvrzené zaměstnavatelem za posledních 6 měsíců (je-li zaměstnanec) nebo příjem ze závislé činnosti za posledních 12 měsíců (v případě OSVČ),
  • potvrzení prokazující úvěrovou spolehlivost klienta, tj. výpis z registrů od společnosti SOLUS (www.solus.cz) nebo potvrzení o bezdlužnosti od společnosti CERD (Centrální registr dlužníků České republiky - http://www.centralniregistrdluzniku.cz). Toto potvrzení stojí mezi 150-200 Kč a hradí si ho klient sám.

 

Splátky

1. Nejpozději týden před zákrokem uhradí žadatel minimálně 50% z celkové ceny zákroku v případě refrakční operace nebo 50% zákroku v případě laserové operace (korekce dalekozrakosti, krátkozrakosti, astigmatizmu), a to buď v hotovosti na místě, kartou na místě nebo bankovním převodem, a to vždy tak, aby částka byla připsána na účet společnosti Oční centrum Praha, a.s., nejpozději týden před zákrokem.

2. Zbývající částku klient zaplatí v pravidelných měsíčních částkách v maximální délce 1 roku od provedení zákroku. (tj. maximálně ve 12 splátkách), a to převodem na bankovní účet společnosti Oční centrum Praha, a.s.

Podrobné podmínky i smluvní dokumenty jsou k dispozici při osobním jednání na recepci oční kliniky Oční centrum Praha, a.s.

 

Platnost od 1.1.2024

horizontal