PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Akreditace a certifikace

Oční centrum Praha je akreditovaná Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Rozhodnutí o udělení oprávnění poskytování zdravotních služeb bylo vydáno Obvodním úřadem Městské části Praha 7 pod č.j. NZZ-8/2000 dne 17.7.2000. 

Odborným garantem Očního centra Praha je přednosta Ústřední vojenské nemocnice doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, který v Očním centru Praha ročně provede přes 1000 operací. Odbornou výhodou Očního centra Praha je možnost supervize na prestižní klinice pražské Ústřední vojenské nemocnice.

 

Akreditované pracoviště III. typu

Oční centrum Praha získalo nejvyšší stupeň akreditace Ministerstva zdravotnictví ČR a stalo se akreditovaným pracovištěm III. typu pro obor oftalmologie.

Akreditace III. typu nám byla udělena s ohledem na komplexnost poskytované péče jako teprve třetímu privátnímu pracovišti v ČR. Na základě této akreditace může v současné době Oční centrum Praha provádět vlastní specializovaný výcvik pro specializační obor OFTALMOLOGIE.

 

Certifikát kvality ISO 9001:2015

Oční centrum Praha je dlouhodobě držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2015.

Nezávislý dozorový audit kvality managementu potvrdil dlouhotrvající kvalitu péče v Očním centru Praha a obhájili jsme tak certifikát mezinárodně uznávané normy kvality ISO 9001:2015 v oboru certifikace: Poskytování ambulantní diagnostické a léčebné péče v oboru oftalmologie se specializací na chirurgii šedého zákalu, refrakční chirurgii a sítnicovou chirurgii.

Tento certifikát je potvrzením toho, že kvalita Očního centra Praha je stabilně a dlouhodobě na vysoké úrovni.

 

 

horizontal