PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Babičku pana ředitele odoperoval její zeť

21.10.2014
Babičku pana ředitele odoperoval její zeť

 

 

 

 

 

 

 

Ano, i toto je možné v Očním centru Praha. Skvělý operatér a emeritní primář, MUDr. Michal Janek, odstranil šedý zákal paní Boháčové. Nebylo by to nic zvláštního, kdyby pacientka nebyla jeho tchýně a protože máme v Očním centru Praha taková rodinná pouta, zároveň je paní Boháčová i babičkou pana ředitele, Mgr. Adama Janeka.

 

Mgr. Adam Janek s babičkou

 

„Paní Boháčová je neuvěřitelně vitální člověk. Po příchodu do ordinace se neustále usmívala a vyprávěla o svém životě a zážitcích, které za svůj život nasbírala.“ řekla o pacientce její ošetřující lékařka MUDr. Andrea Zúberová.
Ve svých 84 letech si paní Boháčová nechala odstranit šedý zákal. Operatérem byl její zeť, který nám prozradil, že paní Boháčová není typická tchýně, o kterých se vypráví vtipy. „Boženku mám velice rád, na operačním sále krásně spolupracovala a vše proběhlo k naprosté spokojenosti“ řekl ihned po operaci MUDr. Michal Janek, který paní Boháčové naimplantoval doplatkovou čočku Softec HDY, která výrazně zlepšuje vidění za šera.

 

MUDr. Michal Janek se svojí tchýní

 

Paní Boháčová po operaci prozradila, že měla trošku obavy, ale po prvních minutách z ní vše spadlo. Podle jejích slov se v Očním centru Praha cítila velice dobře: „Prostředí na klinice je něco neskutečného. Já jsem vyrůstala ještě ve starém režimu a jsem zvyklá na špinavé ordinace a studené chování personálu. Přístup sestřiček, lékařů i recepčních byl pro mě zcela neuvěřitelný! Všem bych chtěla moc poděkovat, že jste mě vrátili do krásných a jasných barev světa“. 

 

MUDr. Michal Janek, paní Boháčová, Mgr. Adam Janek