PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

OCP se účastní největšího světového oftalmologického kongresu

17.10.2016
OCP se účastní největšího světového oftalmologického kongresu

OCP se účastní největšího světového oftalmologického kongresu pořádaném American Academy of Ophthalmology, který se koná 15. - 18. října 2016 v Chicagu v Americe. 

 

Kongresu se za Oční centrum Praha účastní předseda představenstva Ján Kriška, pan ředitel Adam Janek a paní doktorka Andrea Janeková. Získávají zde nové zkušenosti a světové novinky v očním lékařství, o které se následně podělí i s dalšími členy týmu OCP. 

 

Pan ředitel Adam Janek zde bude také prezentovat naše výsledky u pacientů, kterým jsme za uplynulé čtyři roky implantovali nitrooční čočku SBL-3 Dual Optic - za uvedené období se jedná o více než 400 implantovaných čoček. Na vývoji této nitrooční čočky jsme se podíleli s americkým výrobcem Lenstec, s nímž dlouhodobě spolupracujeme.

 

 OCP na kongresu American Academy of Oftalmology

 

Nitrooční čočky společnosti Lenstec mají jako jediné na světě odstupňování po 0,25 dioptriích. Toto odstupňování po 0,25 dioptriích se již dlouhou dobu běžně používá pro brýlová skla a kontaktní čočky a v současnosti, zásluhou pokrokové technologie společnosti Lenstec, je tato možnost konečně dostupná i pro nitrooční čočky.

Oční centrum Praha tak svým pacientů přináší opravdu to nejostřejší vidění.