PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Nové laserové zákroky v OCP

09.09.2019
Nové laserové zákroky v OCP

Od září 2019 jsme pro naše pacienty připravili další novinky a rozšiřujeme tak péči o dva nové laserové zákroky:

 

"Lékaři bývají většinou srdcaři a chtějí svým pacientům nabídnout to nejlepší. I my se chceme neustále zlepšovat a hledat nové oblasti péče pro naše pacienty. Proto jsme investovali do nových technologií, díky kterým můžeme nyní pacientům nabídnout dva nové laserové zákroky." říká odborný garant OCP pan docent Jiří Pašta a dodává: "Věřím, že tímto rozšířením nabídky služeb svým pacientů nyní poskytneme opravdu komplexní péči na jednom místě.“

 

Snížení nitroočního tlaku laserem

Nejnovější léčba vysokého nitroočního tlaku v Očním centru Praha, která přináší řešení pro osoby se zeleným zákalem (glaukomem) a pro osoby s vysokým nitroočním tlakem. V současné době je ve vyspělých zemích světa redukce nitroočního tlaku pomocí speciálního laseru první volbou před očními kapkami.

 

Léčba sklivcových zákalů

Oční centrum Praha se stalo prvním soukromým centrem s certifikovaným laserem pro léčbu sklivcových zákalů. Sklivcové zákaly jsou drobné částečky, které mohou velmi znepříjemňovat vidění a překážet v zorném poli. Ve vyspělém světě je léčba sklivcových zákalů pomocí speciálního laseru běžnou procedurou.