PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Úspěch našich lékařů na sjezdu ČSRKCH

18.05.2024
Úspěch našich lékařů na sjezdu ČSRKCH
Naši lékaři se účastnili XXI. výročního sjezdu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie (ČSRKCH), který se ve dnech 17. - 18. května 2024 konal v Brně. A naše účast zde byla úspěšná.
 

Čestné členství

Našemu panu doktorovi Michalovi Janekovi, zakladateli ČSRKCH, se dostalo velké pocty - obdržel čestné členství za přínos oftalmologii.
 
MUDr. Michal Janek je významnou osobností v oblasti české kataraktové chirurgie. Mezi prvními začal odstraňovat šedý zákal ultrazvukovou fakoemulsifikací, byl propagátorem ambulantního způsobu této operace.  S počtem téměř 30 000 operací šedého zákalu se řadí k předním chirurgům v České republice.
 

Výhra v Grantové soutěži

Naše paní doktorka Lucie Frantlová přednášela v rámci odborného programu a za svou prezentaci "Zraková ostrost pacientů se sítnicovou patologií po bilaterální implantaci EDoF nitrooční čočky Vivity" vyhrála cenu předsedy v Grantové soutěži ČSRKCH.
 
MUDr. Lucie Frantlová se zaměřuje se na diagnostiku a léčbu onemocnění sítnice. Dále se věnuje diagnostice a léčbě keratokonu, všeobecné komplexní péči, provádí laserové zákroky a malé chirurgické výkony. 
 
Oběma lékařům srdečně gratulujeme a jsme na ně nesmírně hrdí!