PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

MUDr. Lucie FRANTLOVÁ
Vedoucí lékař ambulantního provozu a sítě MediPort

MUDr. Lucie FRANTLOVÁ

MUDr. Lucie Frantlová vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2015 absolvovala stáž na Oftalmologické klinice ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze a následně další odborné stáže v Oblastní nemocnici Příbram a v nemocnici Na Bulovce v Praze. V roce 2020 a 2021 absolvovala odbornou stáž na oftalmologické klinice FNKV (všeobecná ambulance, lůžkové oddělení, asistence u operací).

Paní doktorka Frantlová absolvovala certifikační studia anglického a německého jazyka zakončené certifikačními zkouškami. 

MUDr. Lucie Frantlová působí v Očním centru Praha od února 2017 jako odborná oční lékařka. Od roku 2021 vede paní doktorka Frantlová i síť našich ambulantních ordinací MediPort. 

Od května 2023 působí jako Vedoucí lékař ambulantního provozu a sítě MediPort.

Zaměřuje se na diagnostiku a léčbu onemocnění sítnice - provádí ošetření sítnice laserem a aplikuje nitrooční injekce s anti-VEGF preparáty. Dále se věnuje diagnostice a léčbě keratokonu (provádí zákroky Corneal Cross-linking a úzce spolupracuje s optometristou pro další péči o pacienty s keratokonem), všeobecné komplexní péči, provádí laserové zákroky a malé chirurgické výkony.

Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a specializovaných kurzů pro oftalmology v ČR i zahraničí. Každý rok aktivně publikuje postery na sjezdu ČOS a dále měla eposter na sjezdu ESCRS ve Vídni 2018.

Je členkou České oftalmologické společnosti (ČOS), společnosti ČLS JEP a ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons) a společnosti EuDES  (European Dry Eye Society).

Vedle lékařské praxe se věnuje i práci překladatele anglických televizních filmů a seriálů, zejména pořadů s lékařskou tématikou. Volný čas pak ráda tráví i četbou, cestováním, jízdou na skútru a hraje volejbal.

 

Doporučeno

Doporučuji paní doktorku Frantlovou, velmi příjemná a dokáže věci vysvětlit. Byla to moje první návštěva a vše k mé spokojenosti. Jan Šuma, 30.5.2017 (hodnocení na Facebooku OCP)

 

Doporučeno

Děkuji MUDr. Frantlové za úžasnou péči o mou 90ti letou tetu. Děkuji Havlová, 16.3.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

 

OBJEDNAT SE K MUDr. FRANTLOVÉ