icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Cenové srovnání metod

Co nabízí jednotlivé metody? Podívejte se na stručné cenové srovnání:

HappyLASIK je metoda, kdy je za velmi příznivou a dostupnou cenu zákrok proveden na prvotřídní úrovni, avšak pooperační péče a další nadstandardní služby jsou omezeny. Metoda HappyLASIK zahrnuje: bezbolestnou operaci při použití femtosekundového a excimerového laseru, pooperační péči měsíc od zákroku zdarma, základní kapky a léky pro první týden po operaci. 

Cena metody HappyLASIK automaticky nezahrnuje doživotní záruku. Doživotní záruku je možné k metodě HappyLASIK přikoupit za cenu dle platného ceníku Očního centra Praha, a.s. Metoda HappyLASIK rovněž nezahrnuje pooperační kontroly 3,6,9 a 12 měsíců po zákroku a jsou hrazeny pacientem dle aktuálního ceníku.  

Cena metody HappyLASIK je 13.900 Kč / jedno oko. Tuto cenu již nelze kombinovat s žádnými slevami a nelze na ni již žádnou slevu poskytnout. Cena je konečná a zahrnuje výše uvedené.

 

HappyLASIK PLUS je metoda, která je "šitá pacientovi na míru". Automaticky zahrnuje tzv. wavefront analýzu, má mnohonásobně vyšší rozlišovací a popisnou schopnost. Kromě zmíněné analýzy tato metoda dále zahrnuje: doživotní záruku na laserový zákrok (při dodržení všech podmínek), pooperační kontroly 3, 6, 9 a 12 měsíců po zákroku zdarma (předepsané kontroly je nutno dodržet pro splnění jedné z podmínek pro získání doživotní záruky), léky a kapky pro první týden po operaci. 

Cena metody HappyLASIK PLUS je 15.900 Kč / jedno oko. Cena je rovněž konečná a zahrnuje výše uvedené. 

 

Metoda HappyReLEx SMILE zahrnuje stejnou nadstandardní péči jako metoda HappyLASIK PLUS. Jedná se o nejnovější metodu v oční laserové chirurgii, kdy je celá operace prováděna výhradně tzv. femtosekundovým laserem a již se nevytváří tzv. rohovková lamela. 

Cena metody HappyReLEx SMILE je 19.000 Kč / jedno oko.

 

 

 

horizontal
Laserové operace očí

Názory pacientů
Online objednávka
Platební karty
Doporučeno pacienty
Virtuální prohlídka
Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.