PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Cenové srovnání metod

Co nabízí jednotlivé metody? Podívejte se na stručné cenové srovnání:

HappyLASIK je metoda, kdy je za velmi příznivou a dostupnou cenu zákrok proveden na prvotřídní úrovni, avšak pooperační péče a další nadstandardní služby jsou omezeny. Metoda HappyLASIK zahrnuje: bezbolestnou operaci při použití femtosekundového a excimerového laseru, pooperační péči měsíc od zákroku zdarma, základní kapky a léky pro první týden po operaci. 

Cena metody HappyLASIK automaticky nezahrnuje doživotní záruku. Doživotní záruku je možné k metodě HappyLASIK přikoupit za cenu dle platného ceníku Očního centra Praha, a.s. Metoda HappyLASIK rovněž nezahrnuje pooperační kontroly 3,6,9 a 12 měsíců po zákroku a jsou hrazeny pacientem dle aktuálního ceníku.  

Cena metody HappyLASIK je 13.900 Kč / jedno oko. Tuto cenu již nelze kombinovat s žádnými slevami a nelze na ni již žádnou slevu poskytnout. Cena je konečná a zahrnuje výše uvedené.

 

HappyLASIK PLUS je metoda, která je "šitá pacientovi na míru". Automaticky zahrnuje tzv. wavefront analýzu, má mnohonásobně vyšší rozlišovací a popisnou schopnost. Kromě zmíněné analýzy tato metoda dále zahrnuje: doživotní záruku na laserový zákrok (při dodržení všech podmínek), pooperační kontroly 3, 6, 9 a 12 měsíců po zákroku zdarma (předepsané kontroly je nutno dodržet pro splnění jedné z podmínek pro získání doživotní záruky), léky a kapky pro první týden po operaci. 

Cena metody HappyLASIK PLUS je 15.900 Kč / jedno oko. Cena je rovněž konečná a zahrnuje výše uvedené. 

 

Metoda HappyReLEx SMILE zahrnuje stejnou nadstandardní péči jako metoda HappyLASIK PLUS. Jedná se o nejnovější metodu v oční laserové chirurgii, kdy je celá operace prováděna výhradně tzv. femtosekundovým laserem a již se nevytváří tzv. rohovková lamela. 

Cena metody HappyReLEx SMILE je 19.000 Kč / jedno oko.

 

 

 

horizontal