PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Prim. MUDr. Radan ZUGAR
Primář

Prim. MUDr. Radan ZUGAR

MUDr. Radan Zugar vystudoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lékař v Očním centru Praha, kde byl v září téhož roku jmenován primářem. Funkci primáře Očního centra Praha vykonává dodnes.

Prim. MUDr. Radan Zugar se věnuje kataraktové chirurgii, ročně provede přes 2000 operací šedého zákalu. Celkem již má na kontě 20.000 operací šedého zákalu. Věnuje se léčbě sítnice, aplikuje anti-VEGF preparáty a vede glaukomovou poradnu.

V roce 2017 byl Ministerstvem zdravotnictví jmenován členem Akreditační komise a Atestační komise pro obor specializačního vzdělávání - oftalmologie.

Každoročně se účastní odborných oftalmologických kongresů, na kterých pravidelně také přednáší. Je autorem nebo spoluautorem více než 40 odborných domácích a 1 zahraničního příspěvku. Je předsedou OS ČLK v Kolíně a členem odborných společností - České oftalmologické společnosti, České glaukomové společnosti a České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie.