PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Zdeňka Zugarová
maminka primáře OCP

"Uklidňovala mne jistota, že mě operuje můj syn"

V prosinci 2018 podstoupila operaci šedého zákalu na obou očích paní Zdeňka Zugarová - maminka našeho pana primáře Zugara.

Již před dvěma roky podstoupil stejnou operaci i otec pana primáře a oba rodiče se tak připojili k příbuzným a známým našich zaměstnanců, kteří nám projevili maximální důvěru a svěřili se do naší péče.

Paní Zugarová se nám svěřila, že z operace byla trochu nervozní, ale uklidňovala ji jistota, že jí bude operovat její syn, který má na kontě již více než 10 tisíc úspěšných operací šedého zákalu. Na operačním sále se tak cítila dobře a moc oceňuje i přístup všech, kteří se o ni před i po operaci starali.

Pan primář Zugar doporučil své mamince trifokální nitrooční čočky Zeiss Trifocal, díky kterým po operaci vidí zcela bez brýlí na všechny vzdálenosti. Do nového roku 2019 tak vstoupila s novýma očima, které jí nyní dopřávají pohled na svět jako zamlada.

 

Zdeňka Zugarová, maminka primáře OCP

 

V OCP se snažíme odvádět jen tu nejlepší práci a přistupovat ke všem našim pacientům se stoprocentním nasazením. Zkrátka věříme tomu, co děláme!