PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Náročná reoperace v OCP zachránila pacientce zrak!

11.04.2016
Náročná reoperace v OCP zachránila pacientce zrak!

O tom, že je důležité si pro svou operaci šedého zákalu vybrat kvalitní oční kliniku, která svým pacientům nabízí pouze kvalitní a prověřené nitrooční čočky, svědčí příběh paní Jolany Dienešové.

 

Paní Dienešová podstoupila v roce 2008 operaci šedého zákalu na levém oku na jiné oční klinice. Při této operaci byla paní Dienešové implantována levná a neověřená nitrooční čočka, která byla vyrobena z nekvalitního a vadného materiálu, což se u paní Dienešové po několika letech projevilo zhoršeným viděním a dospělo to dokonce do stavu, kdy na levé oko již téměř vůbec neviděla.

Proto u nás v Očním centru Praha minulý týden podstoupila novou operaci, při které jí pan docent Jiří Pašta vadnou čočku vyndal a nahradil jí novou kvalitní nitrooční čočkou od amerického výrobce Lenstec. Tato operace byla velmi náročná, ale pan docent ji díky svým zkušenostem a umu zvládl na jedničku a vrátil tak paní Dienešové zdravý zrak. Při kontrole druhý den po operaci nám paní Dienešová sdělila, že opět krásně vidí, je nadšená a velmi vděčná.

OCP Doc. MUDr. Pašta 

 

Prověřte si oční kliniku i její nabídku nitroočních čoček

Příběh paní Jolany Dienešové by mělo být ponaučením pro všechny, které operace šedého zákalu teprve čeká. Vyberte si takovou oční kliniku, která svým pacientům nabízí vysoce odborný lékařský personál, kvalitní přístrojové vybavení a především vysoce kvalitní a prověřené nitrooční čočky. Podívejte se i na hodnocení kliniky od jiných pacientů, kteří již zákrok podstoupili.

Oční centrum Praha na svých pecientech nešetří! Již řadu let spolupracujeme s americkým výrobcem nitroočních čoček Lenstec, který je držitelem certifikátu FDA – americké organizace zodpovědné za ochranu veřejného zdraví a bezpečnosti výrobků. Nitrooční čočky společnosti Lenstec jsou vyrobeny z nejkvalitnějších, dlouhodobě prověřených biokompatibilních materiálů a jejich výhodou navíc je, že oproti čočkám jiných výrobců, mají unikátní stupňování po 0,25 dioptriích a umožňují tak pacientovi přesnější a kvalitnější vidění. 

Oční centrum Praha se navíc ve spolupráci s výrobcem Lesntec podílelo na vývoji multifokální nitrooční čočky SBL-3 Dual Optic, která je v současné době implantována pacientům po celém světě.