Chci se objednat

MUDr. ANDREA JANEKOVÁ
Odborný lékař

MUDr. ANDREA JANEKOVÁ

MUDr. Andrea Janeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

V roce 2012 absolvovala několikaměsíční stáž na Očním oddělení Univerzitní nemocnice Arnau, Llerida, ve Španělsku (University Hospital Arnau de Vilanova). Absolvovala odborné kurzy v Chicagu (AAO Chicago 2016) a ve Vídni (Vienna phacoemulsification one week wetlab course 2017).

Od listopadu 2012 působí jako odborná oční lékařka v Očním centru Praha. Zabývá se zejména refrakčními a kataraktovými vyšetřeními.

Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a specializovaných kurzů pro oftalmology v ČR i zahraničí. Aktivně přednášela na mezinárodních kongresech:

  • SOE Barcelona 2017
  • ESCRS Lisabon 2017

 

Ve volném čase paní doktorka Janeková ráda cestuje a věnuje se rodině - zejména své malé dceři. Ze sportu jí baví jízda na snowboardu a jóga.

 

Paní doktorka je špičkový profesionál, rozumí věci a navíc dokáže poradit i nad rámec běžného vyšetření.  Ondřej Klofáč, 11.11.2017 (hodnocení na Známém lékaři)

 

Paní doktorce Janekové patří velký dík za ochotu a milý přístup. Mnohokrát děkuji! Pani Svobodová z Litoměřic, 12.1.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

 

Andrea Janeková - ZnamyLekar.cz