PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Vedení kliniky

Mgr. Adam JANEK, MHA, MBA, LL.M.

Mgr. Adam JANEK, MHA, MBA, LL.M.

Ředitel společnosti, člen představenstva

Mgr. Adam Janek, MHA, MBA, LL.M., je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, dále vystudoval exekutivní program MHA (Master of HealthCare Administration) orientovaný na management ve zdravotnictví na Advance Healthcare Management Institute v Praze a program MBA (Master of Business Administration) se zaměřením na podnikovou ekonomiku a marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. V roce 2022 úspěšně zakončil mezinárodně uznávané studium LL.M. ve specializaci Zdravotnické právo na Právnické fakultě Univerzity KarlovyV Očním centru Praha působí od května roku 2011.

Zobrazit více
Ivana SVOBODOVÁ

Ivana SVOBODOVÁ

Manažerka kliniky

Ivana Svobodová vystudovala střední odbornou školu s maturitou, obor spojová manipulantka. V Očním centru Praha pracuje od září 2015 - nejprve jako Office manažerka, od května 2023 jako Manažerka kliniky.  

Zobrazit více
Ing. Ján KRIŠKA

Ing. Ján KRIŠKA

Předseda představenstva

Akcionář a předseda představenstva Očního centra Praha. Ing. Ján Kriška v roce 1990 založil společnost CMI s.r.o. v Bratislavě a o dva roky později, v roce 1992, založil společnost CMI s.r.o. v Praze - v obou společnostech je doposud ve funkci generálního ředitele a jednatele a je taktéž majoritním vlastníkem.

Zobrazit více