PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Werner Jungbeck
aktivní důchodce

"Děkuji panu primáři, který mi vrátil zrak."

Ihned po první větě s panem Jungbeckem bylo jasné, že tento člověk opravdu vystihuje pojem „aktivní důchodce“.

Když mu bylo 62 let, rozhodl se, že nebude jen sedět doma a koukat z okna, ale začne dělat nějaký adrenalinový sport. Řekl si, kdo si hraje, nezlobí a tak začal létat s rogalem. Po létání v rogalu se pan Jungbeck rozhodl založit s kamarádem letecký klub. Nyní má letecký klub okolo 20 – 30 členů a on létá s ultralehkými letadly. Právě tento koníček ho zavedl až k nám do Očního centra Praha. Jelikož se panu Junckbeckovi zhoršil zrak a tím pádem nesplnil zdravotní podmínky pro létání, musel na operaci šedého zákalu.
Na klinice mu pan primář, MUDr. Radan Zugar, odstranil šedý zákal a do oka se pacientovi implantovala nitrooční čočka Tetraflex HD.

„U vás na klinice je to jako v jiném světě. Rozdíl mezi vaší klinikou a u nás v Žatci by se dal počítat tak na 50 let. Máte tady nové přístroje, krásné prostředí, milý personál a všichni se ke mně chovali velmi hezky. Ještě jednou bych chtěl poděkovat panu primáři, který mi vrátil zrak a rád bych vzkázal pacientům, kteří váhají, zda zákrok podstoupit, že se nemají čeho bát. Operace nebolí a větší riziko než podstoupit operaci, je sednout si do auta“, uvedl pacient.