icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Werner Jungbeck
aktivní důchodce (22.01.2015)

"Děkuji panu primáři, který mi vrátil zrak."

Ihned po první větě s panem Jungbeckem bylo jasné, že tento člověk opravdu vystihuje pojem „aktivní důchodce“.

Když mu bylo 62 let, rozhodl se, že nebude jen sedět doma a koukat z okna, ale začne dělat nějaký adrenalinový sport. Řekl si, kdo si hraje, nezlobí a tak začal létat s rogalem. Po létání v rogalu se pan Jungbeck rozhodl založit s kamarádem letecký klub. Nyní má letecký klub okolo 20 – 30 členů a on létá s ultralehkými letadly. Právě tento koníček ho zavedl až k nám do Očního centra Praha. Jelikož se panu Junckbeckovi zhoršil zrak a tím pádem nesplnil zdravotní podmínky pro létání, musel na operaci šedého zákalu.
Na klinice mu pan primář, MUDr. Radan Zugar, odstranil šedý zákal a do oka se pacientovi implantovala nitrooční čočka Tetraflex HD.

„U vás na klinice je to jako v jiném světě. Rozdíl mezi vaší klinikou a u nás v Žatci by se dal počítat tak na 50 let. Máte tady nové přístroje, krásné prostředí, milý personál a všichni se ke mně chovali velmi hezky. Ještě jednou bych chtěl poděkovat panu primáři, který mi vrátil zrak a rád bych vzkázal pacientům, kteří váhají, zda zákrok podstoupit, že se nemají čeho bát. Operace nebolí a větší riziko než podstoupit operaci, je sednout si do auta“, uvedl pacient.

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle zákroku

Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.