PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

Ludmila Stránská
důchodkyně

"Zrak je nejdůležitější smysl člověka a na něm by se nemělo šetřit"

Paní Stránská v listopadu 2014 absolvovala u nás v Očním centru Praha operace šedého zákalu. Prvním impulsem pro návštěvu kliniky bylo to, že neviděla jasné barvy, jak byla zvyklá a pořád jí přišlo, že přes brýle špatně vidí.

Po návštěvě na naší klinice byl zjištěn paní Stránské šedý zákal na obou očích a nutná operace. „Ani vteřinu jsem nad operací neváhala, těšila jsem se, že po ní opět uvidím“ vypráví paní Stránská. Po absolvování předoperačního vyšetření a konzultaci s panem primářem, Radanem Zugarem, se paní Stránská rozhodla pro nitrooční čočky Tetraflex HD. Tyto nitrooční čočky zbavují brýlí do dálky a na střední vzdálenost.

„Dnes to jsou 4 měsíce, co jsem po operaci očí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tyto čočky.  Brýle potřebuji opravdu jen na malá písmenka například na etiketách v obchodech, jinak jsem je mohla všechny vyhodit. Brýle na dálku jsem nosila 18 let a na blízko skoro 25 let. Po operaci jsem viděla svět hned jasnější, barvy byly výraznější a musela jsem si nově vymalovat celý byt. Když jsem měla šedý zákal, tak jsem totiž neviděla, jak byly mé zdi šedivé a špinavé :).
Každému bych určitě doporučila, aby na operaci šel a hlavně na zraku nešetřil. Zrak je nejdůležitější smysl člověka a na něm by se nemělo šetřit.
Ráda bych tímto poděkovala celému kolektivu OCP. Počínaje recepcí, přes ambulantní sestřičky, lékaře až po sálové sestry a pana primáře, který mi opět vrátil krásné a jasné barvy. Děkuji všem, že opět vidím jako když mi bylo 20 let“.