icocs icoru icoen
Jaká operace je pro mě vhodná? Ceník ambulantních vyšetření a zákroků Kolik ušetřím za brýle? Objednat na konzultaci
'

Ludmila Stránská
důchodkyně (03.03.2015)

"Zrak je nejdůležitější smysl člověka a na něm by se nemělo šetřit"

Paní Stránská v listopadu 2014 absolvovala u nás v Očním centru Praha operace šedého zákalu. Prvním impulsem pro návštěvu kliniky bylo to, že neviděla jasné barvy, jak byla zvyklá a pořád jí přišlo, že přes brýle špatně vidí.

Po návštěvě na naší klinice byl zjištěn paní Stránské šedý zákal na obou očích a nutná operace. „Ani vteřinu jsem nad operací neváhala, těšila jsem se, že po ní opět uvidím“ vypráví paní Stránská. Po absolvování předoperačního vyšetření a konzultaci s panem primářem, Radanem Zugarem, se paní Stránská rozhodla pro nitrooční čočky Tetraflex HD. Tyto nitrooční čočky zbavují brýlí do dálky a na střední vzdálenost.

„Dnes to jsou 4 měsíce, co jsem po operaci očí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tyto čočky.  Brýle potřebuji opravdu jen na malá písmenka například na etiketách v obchodech, jinak jsem je mohla všechny vyhodit. Brýle na dálku jsem nosila 18 let a na blízko skoro 25 let. Po operaci jsem viděla svět hned jasnější, barvy byly výraznější a musela jsem si nově vymalovat celý byt. Když jsem měla šedý zákal, tak jsem totiž neviděla, jak byly mé zdi šedivé a špinavé :).
Každému bych určitě doporučila, aby na operaci šel a hlavně na zraku nešetřil. Zrak je nejdůležitější smysl člověka a na něm by se nemělo šetřit.
Ráda bych tímto poděkovala celému kolektivu OCP. Počínaje recepcí, přes ambulantní sestřičky, lékaře až po sálové sestry a pana primáře, který mi opět vrátil krásné a jasné barvy. Děkuji všem, že opět vidím jako když mi bylo 20 let“.

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle zákroku

Odebírat novinky Pro registraci zadejte Váš email do vstupního pole.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo řediteli na eMail: adam.janek(zavináč)ocp.cz.